Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena przedsięwzięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wycena przedsięwzięcia (/Temat-Wycena-przedsiewziecia-65052)

Strony: 1 2


Wycena przedsięwzięcia - sawincjusz - 17-02-2013 19:48

Witam wszystkich użytkowników. Nie wiedziałem, jak nazwać temat oraz uznałem, że nie pasuje do tematu "Wycena domen", bo potrzebuję wyceny czegoś więcej, niż domeny. Przechodząc do tematu...

Posiadam kilka stron oraz fanpage, konto na youtube etc. powiązane ze sobą tematycznie. Wszystko jest skupione wokół fetyszu.

Posiadam dwa blogi. Na jednym jest około 900 wejść dziennie, a na drugim 1700. Trzeci z blogów jest ustawiony na domenie .com i "przynosi" około 2000 wejść dziennie. Fanpage ma około 45 tysięcy fanów, na koncie youtube jest 6000 subskrypcji. Twitter to 1500 obserwujących, na google+ (co mnie zdziwiło) jest 1000 fanów. Do tego dochodzi tumblr ze 150 fanami oraz niedawno założone forum, które w jeden dzień dało 30 użytkowników.

Chciałem Was zapytać, ile warte jest to moje małe imperium Smile


RE: Wycena przedsięwzięcia - Stworkowaty - 17-02-2013 20:05

Rozwijaj, Promuj, Rozwijaj a z czasem sprzedasz za grube pieniądze. ; )


RE: Wycena przedsięwzięcia - sawincjusz - 17-02-2013 20:10

Witaj, Sworkowaty. Zarabiam głównie na youtube, jest to zysk około 2-8 Euro dziennie. Sęk w tym, że nie za bardzo wiem, jak zarabiać na tych innych stronkach. Jeszcze zarabiam na blogach, ale niewiele, bo jestem w poszukiwaniu dobrej sieci afiliacyjnej. Chciałbym to sprzedać, bo potrzebuję pieniędzy na mój nowy mały startup Smile


RE: Wycena przedsięwzięcia - ThePro - 17-02-2013 20:21

Lepiej rozwijać, pieniądze z reklam przeznaczyć na promocje i dalsze płacenie na serwery a zwróci ci się z czasem z nadwyżką Wink


RE: Wycena przedsięwzięcia - sawincjusz - 17-02-2013 20:27

W tym sęk, że domena i hosting już dawno spłaciły się z nadwyżką. Jestem rok po rozpoczęciu tego wszystkiego, chociaż do wszystkiego dochodziłem powoli, bo to była moja pierwsza zabawa w zarabianie, a portfel zrobił się grubszy o 1500 złotych.


RE: Wycena przedsięwzięcia - Admin - 17-02-2013 20:45

Bez adresów nikt Ci nic nie powie, jeśli ruch jest na forum ogólnotematycznym to tyle co kot napłakał, jesli na serwisie medycznym/prawniczym to na pewno niemało, z informacji które podałeś nie ma czego wyceniać... poza tym domeny są warte tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić Wink


RE: Wycena przedsięwzięcia - sawincjusz - 17-02-2013 20:50

Tematyką forum i ogólnie całego przedsięwzięcia jest fetysz rajstop. Strona to http://www.pantyhosefans.com

Odnośniki do fanpage'a i innych dodatków można znaleźć na stronie.


RE: Wycena przedsięwzięcia - Stworkowaty - 17-02-2013 21:29

Sawincjusz, możesz dołączyć do jakieś sieci i w każdym poście na FanPage dodawać na końcu

"______________________
Bony na Kosmetyki do 1000zł za Darmo."


Ludzie wykonują ankiety, Ty dostajesz kasę. Smile

To jest tylko przykład, jak możesz wykorzystać FanPage.


RE: Wycena przedsięwzięcia - sawincjusz - 17-02-2013 21:48

Dzięki za odpowiedzi, ale jak uważacie, ile to jest warte?


RE: Wycena przedsięwzięcia - Stworkowaty - 17-02-2013 22:34

Zależy od kupca, jeden zapłaci 1000zł za FanPage 50k fanów, Drugi będzie chciał dać 500zł, a trzeci da nawet 1300zł.

To tylko przykłady. Smile