Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki wybrać hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki wybrać hosting? (/Temat-Jaki-wybrac-hosting-65047)



Jaki wybrać hosting? - sqmany - 17-02-2013 18:21

Witam, postanowiłem przerzucić wszystkie moje pliki z forum na hosting PPD aby coś zarobić i moje pytanie brzmi tak , jaki serwis wybrać pod względem wysokich stawek ,mam zamiar wrzucać pliki kilku megabajtowe dla polaków.Na 3 dni wyjeżdżam ,dlatego mam nadzieję ,że po powrocie będzie co czytać Wink


RE: Jaki wybrać hosting? - venzer - 17-02-2013 20:05

Gody polecenia jest tylko jeden http://catshare.net/ref/eEs94TOZhNJpKM9h


RE: Jaki wybrać hosting? - sqmany - 22-02-2013 15:41

Czy to na prawdę dobry wybór ,ma ktoś może jakiś lepszy serwis?


RE: Jaki wybrać hosting? - rasta - 23-02-2013 12:00

Osobiście nie zarabiam na PPD, ale jakbym miał być potencjalnym pobierającym pobrałbym z "egofiles" zawsze stamtad pobierałem i nawet czasami kupuje tam premki Wink


RE: Jaki wybrać hosting? - Stworkowaty - 23-02-2013 12:23

CatShare
Egofiles
Smile


RE: Jaki wybrać hosting? - noutilus - 23-02-2013 15:46

CatShare, EgoFiles tutaj akurat nie ma znaczenia, który wybierzesz ponieważ obydwa trzymają wysoki poziom, mają wysokie stawki i dobrze naliczają pobrania. Sam do gustu bardziej przypadł mi CatShare ze względu na lepszy design strony, jednak EgoFiles w "działaniu technicznym" jest lepszy.


RE: Jaki wybrać hosting? - billq - 08-03-2013 11:02

lunaticfiles.com nowy hosting

Trzy metody zarabiania

PPD 100% of Downloads
PPS 50% of Sales
MIX 30% of Downloads 30% of Sales

Rozliczenie za pobranie 1000 razy Twojego pliku

Rozmiar pliku Zarobki
5-100 MB 4$
101-500 MB 8$
501-1024 MB 12$
1025-2048 MB 16$

Jedno unikalne IP może wygenerować maksymalnie 0,02$ każdego dnia.
Zliczane są tylko pobrania z polskich adresów IP.
Przerwane pobrania nie są naliczane.
Naliczona kwota w panelu jest aktualizowana kilkukrotnie w ciągu doby.

Nie musisz posiadać konta premium

Aby zarabiać, nie musisz posiadać konta premium. Jednakże zakup jest wskazany, ponieważ zwiększa ilość dostępnej przestrzeni dyskowej do 800 GB oraz liczbę możliwych do uploadu plików w jednym czasie z 5 na 15. Zarówno konto zwykłe, jak i premium posiadają możliwość Remote Uploadu.

Trzy metody zarabiania

Poza rozliczeniem za pobrane pliki, możesz również wybrać rozliczenie sprzedażowe lub mix (rozliczenie sprzedażowe i za pobrania).

Wypłacamy pieniądze szybko - również na konto bankowe w Polsce

Zdajemy sobie prawę, że nie każdy musi posiadać konto PayPal lub BitCoin. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów i dajemy im możliwość zlecenia wypłaty na konto bankowe już od 20$.

Zarabiaj na poleconych osobach

Po zarejestrowaniu otrzymasz własny link afiliacyjny, który będziesz mógł rozesłać w internecie zapraszając do założenia konta w naszym serwisie. Otrzymasz prowizję za każdy zakup konta przez poleconego lub prowizję od pieniędzy zarobionych za udostępnianie plików.

Zarabiaj na swojej stronie internetowej

[/color]Jeżeli gość na Twojej stronie kliknie w link prowadzący do pliku hostowanego na naszych serwerach i zakupi konto premium, otrzymasz od nas prowizję od sprzedaży. Wystarczy, że się zarejestrujesz i zweryfikujesz swój adres w ustawieniach.


Reff- http://lunaticfiles.com/free43.html

POLECAM !!


RE: Jaki wybrać hosting? - djmichu - 23-03-2013 15:34

Zarobek na platformie wymiany plików

Przechowuj pliki u nas i zarabiaj na każdym ściągnięciu Twojego pliku!
Taryfy za 1,000 unikalnych pobierań:

Rozmiar pliku Taryfa, $
1Mb .. 4Mb - $3
5Mb .. 9Mb - $4
10Mb .. 49Mb - $6
50Mb .. 99Mb - $7
100Mb .. 249Mb - $9
250Mb .. 1500Mb - $12
1500Mb .. 100Gb - $15

* "złote partnerzy" otrzymują dodatkowo 20% od wartości Turbo-dostępu wykupionego na jego pliku ( odliczając prowizję operatora);
* akceptowane kraje: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Estonia, USA, Kanada, Australia, Belgia, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Włochy, Irlandia, Hiszpania, Portugalia, Francja, Szwajcaria, Dania, Norwegia,, Finlandia, Szwecja, Bułgaria, Grecja, Polska, Rumunia, Słowacja, Turcja, Czechy, Kuwejt, ZEA, Arabia Saudyjska, Japonia, Singapur;
* zliczane wyłącznie unikalne pobrania (ściąganie z tego samego ip raz na dobę) plików o wielkości powyżej 1 Mb.
* system podlicza wyniki w rublach i dolarach. Wypłatę dolarów dokonuje się wg kursu WebMoney w dniu wypłaty.

REFF:

http://twojepliki.eu/partner/?PHPSESUD=85265C7BB9D5D112142108A23D12D0C7


Jaki wybrać hosting? - Hybrid1990 - 05-03-2021 15:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.