Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik (/Temat-Nisza-kilka-kilkanascie-pobran-dziennie-3-sztuki-poradnik-65025)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Roxi5017 - 17-02-2013 21:44

Co ma dowód pobrań do szukania tej niszy po necie? pokaż tylko ile zarobiłeś, wykaz pobrań, nic więcej Wink

@edit a pisząc, że jedna sztuka już poszła to ja też mogę, a nawet napisać, że tysiąc poszło Wink


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 18-02-2013 16:37

UP nie pisałbym, że poszła gdyby nie poszła, bo w ten sposób zostają tylko dwie które mogę sprzedać Big Grin

UWAGA! Tutor zgodził się zrecenzować niszę - dziś wyślę mu poradnik. Radzę kupić przed publikacją opinii, bo po będzie mnóstwo chętnych i możecie nie zdążyć


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Dennisek78 - 18-02-2013 16:40

ta, już lece beka


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - masterex2 - 18-02-2013 17:20

(18-02-2013 16:37)hariti napisał(a):  UP nie pisałbym, że poszła gdyby nie poszła, bo w ten sposób zostają tylko dwie które mogę sprzedać Big Grin

UWAGA! Tutor zgodził się zrecenzować niszę - dziś wyślę mu poradnik. Radzę kupić przed publikacją opinii, bo po będzie mnóstwo chętnych i możecie nie zdążyć

Screen z zarobkami by się przydał.Widzę,że trochę tego unikasz,boisz się? bo za bardzo nie wiem jak można zdradzić niszę pokazując zarobki.
[Obrazek: 67417530785334552007.jpg]
Już wiesz jaki jest mój złoty środek?
Poza tym opinia tutora,a screen z zyskami to dwie różne rzeczy. Na pewno opinia+screen podniesie sprzedaż.Ale w sumie wolny kraj - rób jak chcesz Smile


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 19-02-2013 12:12

Nisza oddana wczoraj wieczorem do recenzji, recenzja powinna być jeszcze dziś


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - daniel42na - 19-02-2013 12:15

mimo wszystko chciałbym zobaczyć screeny tych kilku/kilkunastu pobrań dziennie bo teoretycznie dobra nisza w praktyce może okazać się failem..
To chyba nic trudnego zrobić screena pobrań.. chyba że ich nie maLol


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 19-02-2013 12:28

UP

Napisałem w pierwszym poście, że nie korzystam z niszy, wpadłem na pomysł podczas mojej innej działalności zarobkowej, przetestowałem i teraz dzielę się z innymi użytkownikami. Nisza już oddana do recenzji poczekaj cierpliwie Smile


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - daniel42na - 19-02-2013 12:29

No to skąd pomysł z kilkunastoma pobraniami dziennie?
Tak przypuszczasz? Smile


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 19-02-2013 12:41

Testując otrzymałem 3 pobrania w ciągu kilku godzin. Da się prowadzić kampanię agresywniej więc kilkanaście pobrań w ciągu 24h to realny wynik.

Dziękuję wszystkim zadającym pytania w tym wątku - pomagacie mi rozwiewać wątpliwości ewentualnych kupujących. W związku z dużą popularnością poradnika i potencjale niszy zastanawiam się nad podniesieniem liczby sprzedawanych sztuk do 5 i ceny do 100 zł. Ze zmianami wstrzymam się do otrzymania recenzji Big Grin


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - daniel42na - 19-02-2013 12:52

Podziwiam takich optymistów impreza