Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik (/Temat-Nisza-kilka-kilkanascie-pobran-dziennie-3-sztuki-poradnik-65025)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - MartinS - 17-02-2013 17:13

Na pewno nie warta tyle Wink


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - daniel42na - 17-02-2013 17:25

Prosze o screena wspomnianych pobrań


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 17-02-2013 18:28

Bawią mnie wpisy ludzi o treści wiem co to za nisza Big Grin

Moim zdaniem nikt nie wie, bo nie spotkałem się z tym by ktoś stosował ją w Internecie Big Grin

UP jeśli jakiś tutor zgodzi się recenzować to udostępnię, nie chcę na forum żeby ktoś nie odgadł sposobu


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - rozekrr - 17-02-2013 18:43

A screen zarobków z tego pokażesz? Bo unikasz jakoś tej prośby...


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Nicktim - 17-02-2013 18:48

Oddaj do recenzji, wtedy pogadamy o cenie Smile


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 17-02-2013 18:59

UP chętnie oddam jeśli ktoś się podejmie

UP wyżej Big Grin Napisałem, że screeny też dla tutora, bo mam dosyć forumowych sherlocków piszących, że już wiedzą co to za nisza

EDIT jedna sztuka poszła, pamiętajcie cena do negocjacji


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - rozekrr - 17-02-2013 19:19

hariti, szerlok nie szerlok, nie bądź taki mądry, bo to że nie widziałeś czegoś w necie nie oznacza że tego nie ma. Być może nie jesteś sherlokiem w szukaniu Jerkl


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 17-02-2013 19:37

Nie zaręczam, że nie istnieje, bo jak to mówią wszystko już było Big Grin Po prostu nie spotkałem się z tym, a testowałem dosyć ostro niszę


Odp: RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - miniek9090 - 17-02-2013 19:39

(17-02-2013 19:37)hariti napisał(a):  Nie zaręczam, że nie istnieje, bo jak to mówią wszystko już było Big Grin Po prostu nie spotkałem się z tym, a testowałem dosyć ostro niszę

Jak tak ostro ja jechales to daj dowod pobranLol

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Arkadiusz95 - 17-02-2013 21:36

Jesli by.bylo ok to moge brac

Wyslane z szajsunga