Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik (/Temat-Nisza-kilka-kilkanascie-pobran-dziennie-3-sztuki-poradnik-65025)

Strony: 1 2 3 4


Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 17-02-2013 12:54

1.Nazwa przedmiotu : Nisza gwarantująca kilka/kilkanaście pobrań dziennie w zależności od poświęconego czasu
2.Opis przedmiotu : Nisza + poradnik jak optymalnie ją wykorzystać
3.Zdjęcia : ---
4.Kontakt : PW, gg 45837923
5.Cena : 80 zł do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy

Witam serdecznie. Oferuję dziś niszę pozwalającą na kilka/kilkanaście pobrań dziennie w zależności od poświęconego czasu.

Wielu początkującym użytkownikom forum brakuje pomysłu jak zarabiać na PPA, ale również starzy wyjadacze potrzebują czasami odrobiny inspiracji.

Nisza pozwala docierać dziennie do kilkuset osób zainteresowanych naszym plikiem. Wystarczy odpisywać na maile.

Dlaczego tak tanio? Tutaj jest pewien haczyk. Żeby korzystać z tej niszy trzeba być naprawdę bezwzględnym. Działania są zgodne z prawem, ale bardzo niemoralne, zdarza się, że ludzie wysyłają wiadomości z obelgami i pogróżkami. Po prostu nie na moje nerwy. Więc sam nie korzystam, zatem dam zarobić innym.

Poradnik opisuje jak wycisnąć największe zyski z niszy i jak dotrzeć do największej liczby chętnych w najkrótszym czasie.

Pomysł jest mojego autorstwa, nie widziałem go dotychczas nigdzie w Internecie.

NIE TRZEBA TWORZYĆ BLOGA, ANI FILMIKÓW. PO OTRZYMANIU PORADNIKA W GODZINĘ MOŻESZ POZYSKIWAĆ ZAINTERESOWANE OSOBY JUŻ NA PEŁNYCH OBROTACH!

Testowany w polskojęzycznej części Internetu, w anglojęzycznej prawdopodobnie da dużo większe zyski.

Screenów nie mogę dać, bo zdradziłyby na czym zarabiam, ewentualnie jeśli zgłosi się chętny tutor mogę przedstawić mu niszę bez wysyłania poradnika aby mógł napisać jak duży ma potencjał.

TYLKO 3 SZTUKI!

Decyduje kolejność przelewu

Zapraszam


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Roxi5017 - 17-02-2013 12:57

Oddaj do recenzji, wstaw jakiś screen z zarobków z tej niszy Wink


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - MartinS - 17-02-2013 13:13

Za 1/4 ceny powiem co to za 'nisza' Wink


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 17-02-2013 13:15

MartinS to całkiem coś innego niż ostatnio ode mnie kupiłeś więc nie masz pojęcia Big Grin

Ok jeśli jakiś tutor miałby chwilkę podeślę nisze do recenzji


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - MartinS - 17-02-2013 13:17

Wiem o tym ;P Ale też doskonale wiem o co chodzi Jerk za dużo napisałeś w pierwszym poście.


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - aero2 - 17-02-2013 13:21

Ciekawe, ale pewnie to mailing, oferty pracy coś w tym stylu.


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - Skipi - 17-02-2013 13:22

Wydaje mi się, że wiem co to za nisza, jeżeli dobrze myśle to ta nisza nadaje się tylko i wyłącznie dla 1 osoby na cały internet Jerk2


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - hariti - 17-02-2013 13:23

MartinS W sumie możliwe, ale musiałem trochę zdradzić by zachęcić klientów Big Grin

UP Nisza jest całkiem spora spokojnie Smile Zwłaszcza, że ja nie korzystam

Ok jeśli będzie ktoś chętny do recenzji to podeślę. Wszelkie propozycje cenowe preferuje przez gg


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - rozekrr - 17-02-2013 15:00

Również domyślam się co to za nisza, jeżeli to ta sama to aktualnie ją testuję Tongue


RE: Nisza kilka/kilkanaście pobrań dziennie 3 sztuki + poradnik - xJAmaTOx - 17-02-2013 15:18

To skoro każdy wie co to za nisza, to znaczy że jest oklepana Tongue