Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie i jak pozyskać Leady np. do gier ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie i jak pozyskać Leady np. do gier ? (/Temat-Gdzie-i-jak-pozyskac-Leady-np-do-gier-65006)



Gdzie i jak pozyskać Leady np. do gier ? - Pajmon - 16-02-2013 22:11

Witam

Jak w temacie poszukuję obecnie serwisów, dzięki którym pozyskam pewne leady nowych użytkowników np do gier mmo, z unikalnego IP każdy. Chodzi mi np o serwisy zagraniczne ogólnie, w których użytkownik ma płacone tam marne parę centów za daną akcję np. rejestrację w serwisie, założenie konta itp.

Bardzo będę wdzięczny jak przybliżycie mi tego typu serwisy, w których jest możliwość tzw. Geo targeting, czyli skieruję tego typu akcję pod dane państwo np Niemcy lub USA.

Jestem gotów w tego typu serwisach wykupić tą formę reklamy którą przybliżyłem, a wiem, że takie akcje można pozyskać głównie w serwisach zarobkowych w stylu wykonaj dane zadanie lub akcje a otrzymasz taką lub inną prowizję.

Pozdrawiam


RE: Gdzie i jak pozyskać Leady np. do gier ? - Kzn - 16-02-2013 23:57

To już jakby jest nisza to o co pytasz więc wątpię aby ktoś ci coś powiedział.
Ja nakierować Cię mogę na różne fora związane z grami mmo.
Google w łapę i znajdziesz ich duuuuużo.


RE: Gdzie i jak pozyskać Leady np. do gier ? - Pajmon - 17-02-2013 08:10

Ok, ale wiem że np na stronach typu clicksense można wykupić taki rodzaj reklamy o którym wspomniałem, że ktoś za zadanie np. miałby rejestrację w grze mmo przez podany przeze mnie link. Wiem także, że w sejfiku jest taka forma reklamy, że ktoś wykonuje określone zadanie np rejestrację.


I czy znacie może inne tego typu serwisy, co jest możliwość kupna takiej aktywności (np zagraniczne) ?