Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! (/Temat-Zlece-Rozwiazanie-zadania-z-matematyki-za-1zl-65001)



[Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - FanGrow - 16-02-2013 21:19

Witam, zlecę rozwiązanie zadania za 1zł.
Płatność PayPal lub konto bankowe.
Wysyłka odpowiedzi : PW (w .jpg lub.png )
Ma być pełne rozwiązanie (obliczenia , itp)a nie tylko zaznaczenie odpowiedzi.




[Obrazek: zad5.png]


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - pr3tor - 17-02-2013 11:38

mogę się podjąć rozwiązania tych zadań. Chcę za to doładowanie heyah za 5zł.
gg:1326734


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - pr3tor - 17-02-2013 12:05

zadania mam już rozwiązane. Czekam teraz na odpowiedź usera wyżej. Jako że masz mało postów wysyłasz pieniążki pierwszy.


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - xJAmaTOx - 17-02-2013 12:15

Na zadane.pl by Ci za darmo zrobili a nie żerowali... Nie ma to jak płatna pomoc naukowa koledze z forum ;x


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - pr3tor - 17-02-2013 12:19

Jamato zobacz jaki jest temat. Skoro autor założył go i płaci pieniądze za zrobienie tych zadań i nie chce wrzucać na zadane.pl to po co się czepiasz i piszesz o jakimś żerowaniu? Skoro płaci to ja wykonuję jeśli mnie poprosi.PROSTE. Byznes is byznes.


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - FanGrow - 17-02-2013 18:12

pr3tor podjął się zadania.
Zapłaciłem teraz tylko czekam na realizację.


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - pr3tor - 18-02-2013 10:27

zadania zostały rozwiązane i wyjaśnione.


RE: [Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - tomazzi - 18-02-2013 10:38

(18-02-2013 10:27)pr3tor napisał(a):  zadania zostały rozwiązane i wyjaśnione.

zapłata tobie była po to by sobie coś reputacji oszust zrobił by już konkretnie oszukać kogoś
niestety ten dzieciak jest takim debilem, że na każdym koncie podaje swoje gg i na jego nieszczęście są ludzie którzy jego multi pier****** oszusta szybko "wyłapią" z tłumu


[Zlecę]Rozwiązanie zadania z matematyki...za 1zł! - Magnus - 18-02-2013 11:19

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.