Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupię system zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: kupię system zarabiania (/Temat-kupie-system-zarabiania-64971)



kupię system zarabiania - ziom34 - 16-02-2013 08:42

Kupię system zarabianie przez internet, który pozwoli mi dorobić od 100zł do 500zł na miesiąc.

Cena do uzgodnienia na PW.


RE: kupię system zarabiania - Stworkowaty - 16-02-2013 12:01

System zarabiania PPA.
System zarabiania PPD.


RE: kupię system zarabiania - Arenoz - 16-02-2013 12:20

Może podaj więcej informacji, jakie portale Cię interesują, granice cenowe itp.
Zostawiłeś strasznie mało informacji...


RE: kupię system zarabiania - ziom34 - 16-02-2013 14:02

Nie wiem jakie portale mnie interesują , ważne żeby system był pewny i działał. nie interesuje mnie tylko model PPD a reszta może być.
orientacyjna cena do 500zł ale mogę też zainwestować więcej jak będzie coś konkretnego


RE: kupię system zarabiania - daniel42na - 16-02-2013 14:07

Wyczuwam xxxxxxxxxx osób które będą chciały grzecznie mówiąc zadzialać na Twoją niekorzyść Smile
Troche ambicji i sam poczytaj - wszystko jest za darmo do znalezienia..

Na przykład zagadaj do tego gościa
http://zarabiam.com/Temat-Podpowiem-co-warto-wrzucac-jakiego-shella-uzywac-naucze-od-podstaw-64641


RE: kupię system zarabiania - Mksuzi - 16-02-2013 23:02

Kurde... jak bardzo drażnią mnie takie tematy.

Na forum jest masa wiedzy, tematów o tym jak zarobić, ale mimo to nowy musi wejść i założyć osobny temat, by inni podawali mu info na tacy.

Jak ty człowieku chcesz zarobić, skoro nawet z forumowej wyszukiwarki nie potrafisz korzystać ?

Nie ma magicznych metod dzięki, którym od razu zarobisz 500 zł na miesiąc. Trzeba włożyć w coś serce, swoje umiejętności, ewentualnie drobne lub większe kwoty pieniędzy, by wyjąć tysiąckrotność tego.

Myślenie nie boli.

Pozdrawiam


RE: kupię system zarabiania - ziom34 - 17-02-2013 07:32

(16-02-2013 23:02)Mksuzi napisał(a):  Nie ma magicznych metod dzięki, którym od razu zarobisz 500 zł na miesiąc. Trzeba włożyć w coś serce, swoje umiejętności, ewentualnie drobne lub większe kwoty pieniędzy, by wyjąć tysiąckrotność tego.

Myślenie nie boli.

Pozdrawiam

No dobra to odpowiedz mi w co trzeba włożyć większe kwoty (mam 5tys zł)
by wyjąć jak ty to piszesz "tysiąckrotność tego" bo jakoś nie mogę się doczytać na tym forum.
A sądzę że gdybyś zgarniał takie kwoty to byś tu nie siedział na tym forum tylko miał swoje własne.


RE: kupię system zarabiania - rozekrr - 17-02-2013 10:34

Hehe, a po co mu własne forum? Skoro zarabiać można na wiele sposobów. Liczą się chęci, oraz wkład w postaci pracy, niestety Ty tego pierwszego nie posiadasz, nie wiem jak z drugim... Dlatego też zakładasz tak bezsensowny temat. W dziale poradniki, masz wiele przydatnych informacji. Nie zarobisz od tak hop, siup kasy w pierwszym miesiącu, jeżeli się czegoś nie nauczysz... Nie włożysz w to czasu i pracy... Więcej nie ma sensu się rozpisywać.


kupię system zarabiania - Coristo - 26-06-2013 18:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.