Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie (/Temat-Poradnik-Jak-zarabiac-na-androidzie-64963)

Strony: 1 2 3


[Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - Skipi - 15-02-2013 23:29

Poradnik został napisany przezemnie i jest w 100% dla każdego z telefonem/tabletem z androidem

Poradnik przentuje proste w użytku aplikacje na androida godne uwagi, sprawdzone przezemnie i wypłacalne

Aplikacje - co i jak ?

Przesiedziałem sporo czasu w aplikacjach zarobkowych na androidzie, sprawdziłem kilkanaście takich aplikacji i tylko 2 są dlamnie godne uwagi, postaram się je opisać

1. Tapporo - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapporo&hl=pl
Przy rejestracji zapraszam do wpisania kodu :
Kod:
TAPKK12923
Przy wpisaniu tego kodu, dostajecie mały bonus na start (jestem posiadaczem największego konta w tej aplikacji)

Plusy :
- Bardzo dużo ofert do wyboru
- Oferty są dosyć dobrze i szybko zaliczane
- Szybkie wypłaty

Minusy :
- Niestwierdzono

2. WHAFF - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whaff.whaff&hl=pl

Plusy :
- Bardzo dobrze zaliczane oferty
- Bardzo szybkie wypłaty na paypal

Minusy :
- Mało nowych ofert do wykonywania

WHAFF ma bardzo ciekawe na początku oferty dodatkowym zarobkiem jest "INVITE TO SHARE" (codziennie można wysłać 30 zaproszeń na facebooku i za każde wysłane zaproszenie dostajemy 0,01$, max 0,30$ dziennie)

Mały bonus do aplikacji Smile

Hideman - https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hideman&hl=pl
VPN One Click - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vpnoneclick.android&hl=pl
Aplikacje VPN, dzięki którym uzyskujemy dostęp do sporej ilości ofert z innych krajów, jedynym minusem jest tylko 5 godzin korzystania na tydzień w Hidemanie.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - sqmany - 15-02-2013 23:41

A appreedeem, freemoneyfactory czy FeaturePoints. Co o nich myślisz?


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - elbowndg - 15-02-2013 23:42

i jakie kokosy z tego sa?


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - sqmany - 15-02-2013 23:44

Z tego nie ma kokosów, bo na tych apkach możesz max 100 zł miesięcznie zarobić.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - Skipi - 15-02-2013 23:45

(15-02-2013 23:41)sqmany napisał(a):  A appreedeem, freemoneyfactory czy FeaturePoints. Co o nich myślisz?
Sprawdzałęm ale jakoś nie specjalnie mnie to zaciekawiło, appreedeem z tych 3 najlepszy ale jednak niema tego co tapporo.

(15-02-2013 23:42)elbowndg napisał(a):  i jakie kokosy z tego sa?

Wystarczy się sprężyć i da się po 5$ dziennie robić.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - elbowndg - 15-02-2013 23:47

(15-02-2013 23:45)Skipi napisał(a):  
(15-02-2013 23:41)sqmany napisał(a):  A appreedeem, freemoneyfactory czy FeaturePoints. Co o nich myślisz?
Sprawdzałęm ale jakoś nie specjalnie mnie to zaciekawiło, appreedeem z tych 3 najlepszy ale jednak niema tego co tapporo.

(15-02-2013 23:42)elbowndg napisał(a):  i jakie kokosy z tego sa?

Wystarczy się sprężyć i da się po 5$ dziennie robić.

a moglby mi ktos po krotce opisac co tam sie robi w tych aplikacjach? Trzeba wpisywac swoj numer trelefonu itp czy nie?


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - Skipi - 15-02-2013 23:54

(15-02-2013 23:47)elbowndg napisał(a):  
(15-02-2013 23:45)Skipi napisał(a):  
(15-02-2013 23:41)sqmany napisał(a):  A appreedeem, freemoneyfactory czy FeaturePoints. Co o nich myślisz?
Sprawdzałęm ale jakoś nie specjalnie mnie to zaciekawiło, appreedeem z tych 3 najlepszy ale jednak niema tego co tapporo.

(15-02-2013 23:42)elbowndg napisał(a):  i jakie kokosy z tego sa?

Wystarczy się sprężyć i da się po 5$ dziennie robić.

a moglby mi ktos po krotce opisac co tam sie robi w tych aplikacjach? Trzeba wpisywac swoj numer trelefonu itp czy nie?

Są takie oferty, ale głównie najlepiej zarabia się na pobieraniu aplikacji, dzisiaj na WHAFF np dodali kilka aplikacji po 0,40$ za samo pobranie i instalacje.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - elbowndg - 15-02-2013 23:58

to ostatni moj spamowy poscik i zaraz zlapie telefon to sie zarejestruje z twojego kodu, to ile w koncu moge zarobic bo Ty piszesz 5$ dziennie a kolega wyzej 100zl miesiecznie ;D


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - sqmany - 16-02-2013 00:07

5$ dziennie? Say me how? Siedzę w apkach na androida już trochę i szczerze w to wątpię aby 5$ dziennie wycisnąć.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na androidzie - Skipi - 16-02-2013 00:49

Nawet przez pierwszy dzień na tych 2 apkach z vpnem dałoby radę zrobić 10$, ale potem już tak dużo niema ofert do wyboru i wtedy zmniejsza się ta średnia no i wychodzi tak jak kolega pisał około 100zł/mc