Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje (/Temat-Promocja-bloga-PPA-podstawowe-informacje-64930)

Strony: 1 2


Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - rozekrr - 15-02-2013 15:56

Witam, poradnik miał iść na sell, jednak nie poszedł. Są w nim zawarte podstawowe informacje odnośnie promocji bloga. Dodatkowo w paczce odnośniki do stron promujących filmy na YT, oraz lista kilkunastu nisz z tego roku.

Zapraszam do pobierania, korzystania i oceny Smile

http://www.mediafire.com/?1juiw4tbv4jmvev

Miłej pracy.

/zabraniam kopiowania i rozpowszechniania.


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - cupcup - 15-02-2013 16:02

Może niech ktoś zrecenzuje ?


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - daniel42na - 15-02-2013 16:03

Po co recenzja darmowego poradnika??


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - surfer0700 - 15-02-2013 16:03

darmowy poradnik?


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - rozekrr - 15-02-2013 16:04

(15-02-2013 16:02)cupcup napisał(a):  Może niech ktoś zrecenzuje ?
Jako że poradnik jest za darmo, każdy sam sobie pobiera i wnioskuje czy mu się przyda, czy też nie.


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - kleomenes - 15-02-2013 16:16

Pobrałem z ciekawości i powiem, że sporo ciekawych informacji jak dla kogoś kto nie miał styczności z tą opcją zarobku Smile
Nie przeczytałem jeszcze wszystkiego do końca ale plus jak najbardziej się należy, dzięki Smile


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - cpr - 15-02-2013 16:17

(15-02-2013 15:56)rozekrr napisał(a):  Witam, poradnik miał iść na sell, jednak nie poszedł. Są w nim zawarte podstawowe informacje odnośnie promocji bloga. Dodatkowo w paczce odnośniki do stron promujących filmy na YT, oraz lista kilkunastu nisz z tego roku.

Zapraszam do pobierania, korzystania i oceny Smile

http://www.mediafire.com/?9pkx5bqq16pbnne

Miłej pracy.

/zabraniam kopiowania i rozpowszechniania.

Zabraniasz kopiowania i rozpowszechniania a widzę, że autorów poradników jest kilku więc to chyba nie twoje nie?


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - rozekrr - 15-02-2013 16:18

Co niby jest nie moje? Pisz konkretnie, w jednym poście, a nie będziemy robić offtop Smile


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - daniel42na - 15-02-2013 16:18

nie mnie tu oceniać, ale zabraniać kopiowania rzeczy które nie są Twojego autorstwa i podpisywanie się pod nimi to chyba troche narcyzm Wink


RE: Promocja bloga PPA - podstawowe informacje - rozekrr - 15-02-2013 16:20

Dlatego zapytałem co jest nie moje? Poradnik pisałem sam, nisze szukałem również sam, także niech typ napisze co ma w swojej głowie nie teges Smile