Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS za Kasę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SMS za Kasę (/Temat-SMS-za-Kase-64923)

Strony: 1 2


SMS za Kasę - pbtom - 15-02-2013 13:49

Wyśle smsa o wartości do 22 zł za 10 zł wpłaty na sportingbet.
Transakcja 1 z 3 sposobów:
- daje login i hasło wpłacasz 10 zł przez P24 (przelew 24 to jest darmowe) i wysyłam natychmiast sms
- zakładam jakieś konto na chomikuj, e-kino itp. i kupuje transfer lub konto premium.

- transakcja przez allegro Smile

Nie jestem żadnym naciągaczem jak inni, mam kasę na telefonie i chcę się jej pozbyć,

10000% zadowolenia


RE: SMS za Kasę - tomazzi - 15-02-2013 13:59

no z 1 postem to liczyłbym na tłumy które tobie 1 zapłacą
uczciwych oszustów piszących o samych sobie, że są uczciwi to forum już setki kop widziało
zdobądź zaufanie wtedy może ktoś zapłaci ci pierwszy, na tą chwilę to polecam zejść na ziemię i przestać bujać w obłokach i śnić na jawie, że znajdziesz kogoś to 1 zapłaci i będzie czekał na sms


RE: SMS za Kasę - pbtom - 15-02-2013 14:15

mam kase na koncie i chce coś z tego wyciągnąć nie twoja sprawa
i nie wypisuj takich postów na przyszłość. 2 razy wysłalem smsa za 11 i mnie gośćie wycyckali i dotąd kasy nie mam na koncie pozdro


RE: SMS za Kasę - tomazzi - 15-02-2013 14:37

(15-02-2013 14:15)pbtom napisał(a):  mam kase na koncie i chce coś z tego wyciągnąć nie twoja sprawa
i nie wypisuj takich postów na przyszłość. 2 razy wysłalem smsa za 11 i mnie gośćie wycyckali i dotąd kasy nie mam na koncie pozdro

od tego jest forum kolego i czy ci się to podoba czy nie to będę pisał i grzeczniej do x lat starszych od siebie małolacie
zamknij też twarz jak ktoś ci grzecznie zwraca uwagę na zasady panujące na tym forum - jak ci się nie podoba to w prawym górnym rogu masz czerwony x i dalej już chyba wiesz co z nim zrobić
na tym forum nikt takiemu z 2 postami z pierwszej łapanki co dzisiaj przyszedł 1 pieniędzy nie wyśle - takie są tutaj zasady, skoro nie potrafisz się do nich dostosować to na tym forum nie zamienisz pieniędzy z telefonu na pieniądze gdzie tam oczekujesz w miejscach wpłat


RE: SMS za Kasę - bolo9797 - 15-02-2013 14:40

Szuka naiwnego i mysli ze znajdzie....
Takiemu to odrazu powinno dawac sie bana....


RE: SMS za Kasę - pbtom - 15-02-2013 15:11

Ale z was tępaki musiałbym być wami żeby oszukiwać ludzi nie to nie łaski bez.
Nam nadzieję że to przeczytaliście wieczorkiem usunę konto chyba że wcześniej banda dostane
A naiwny to tece może jestem bo się dałem już dwa razy nabrać
Pozdro


RE: SMS za Kasę - tomazzi - 15-02-2013 15:22

(15-02-2013 15:11)pbtom napisał(a):  Ale z was tępaki musiałbym być wami żeby oszukiwać ludzi nie to nie łaski bez.
Nam nadzieję że to przeczytaliście wieczorkiem usunę konto chyba że wcześniej banda dostane
A naiwny to tece może jestem bo się dałem już dwa razy nabrać
Pozdro

tępakiem to możesz sobie do kolegów tak sypać szczeniaku

zasady na forum są jedne i nie ty komuś łaskę robisz - jeśli tak myślisz to źle trafiłeś, osób sprzedających sms na tym forum nie brak i mając do wyboru ciebie z pierwszej łapanki i stracić pieniądze to pójdzie do znanych i zaufanych
nikt ci pierwszy nie zapłaci - jeśli szukasz debili to nie na tym forum
zrób sobie reputację miej zaufanie wtedy ci kupujący zapłaci pierwszy, ale z 3 postami już ci pisałem - nikt ci pierwszy nie zapłaci i uczciwych oszustów piszących o samych sobie, że są uczciwi to forum na kopy przerabiało


RE: SMS za Kasę - pbtom - 15-02-2013 15:52

Takimi tekstami to do kolegów sobie mów durniu do kwadratu po co miałbym pisać że transakcja może odbyć die przez allegro ??


RE: SMS za Kasę - tomazzi - 15-02-2013 16:09

(15-02-2013 15:52)pbtom napisał(a):  Takimi tekstami to do kolegów sobie mów durniu do kwadratu po co miałbym pisać że transakcja może odbyć die przez allegro ??

durniem do kwadratu to jesteś ty i twój ...
współczuję ci rodziców bo nie nauczyli szacunku do starszych od ciebie szczeniaku więc tutaj zostaje jedno wyjście :
1 wychować ponownie rodziców a dopiero potem dać im dzieci do wychowania
bekabekabekabeka dla takiego infantylnego dzieciaka nie dociera co dorośli piszą, już x oszustów poprzez allegro oszukało tutaj i to samych uczciwych którzy sami o sobie pisali, że są uczciwi

i by zakończyć :

przez jakikolwiek kanał by się to nie odbywało nikt ci 1 nie zapłaci
chcesz coś sprzedać na tym forum to ty wysyłasz pierwszy, w innej opcji klientów miał nie będziesz

THE END na tym kończę bo szkoda mi czasu na przepychanki słowne z bezmózgim infantylnym szczeniakiem który chce błyszczeć a nawet nie iskrzy


RE: SMS za Kasę - pbtom - 15-02-2013 16:31

Hehe fajny tekst ci babcia napisała, z takim imbecylem nie dyskutowałem nigdy i raczej nie będę. Współczuje ci że miałeś takie trudne dzieciństwo i Lecz się człowieku na nogi bo na rozum już za późno.