Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł (/Temat-Sprzedam-Doladowanie-PLUS-10zl-64912)



[Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - xMaster223 - 15-02-2013 12:05

1.Nazwa przedmiotu : Doładowanie do Plusa za 10,00
2.Opis przedmiotu :Kod doładowania 10zł Plus
3.Zdjęcia :Brak
4.Kontakt : PW
5.Cena :6,50
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal


RE: [Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - tomazzi - 15-02-2013 12:08

z taką ilością postów, stażem to nie liczyłbym na to iż znajdziesz debila co wyśle ci 1 pieniądze
a cena to nawet nie zachęca za bardzo do jakiegokolwiek zainteresowania się twoją ofertą już całkowicie


RE: [Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - xMaster223 - 15-02-2013 12:16

(15-02-2013 12:08)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, stażem to nie liczyłbym na to iż znajdziesz debila co wyśle ci 1 pieniądze
a cena to nawet nie zachęca za bardzo do jakiegokolwiek zainteresowania się twoją ofertą już całkowicie

W porównaniu do innych jestem uczciwy moge nawet wystawić na allegro o tym forum dowiedziałem się nie dawno więc sie zarejestrowałem oszukałem kogoś na tym forum żeby mnie o oszustwo podejrzewać chyba nie.Zlecałem wykonanie cheatu userowi dvt i płaciłem


RE: [Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - tomazzi - 15-02-2013 12:20

(15-02-2013 12:16)xMaster223 napisał(a):  
(15-02-2013 12:08)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, stażem to nie liczyłbym na to iż znajdziesz debila co wyśle ci 1 pieniądze
a cena to nawet nie zachęca za bardzo do jakiegokolwiek zainteresowania się twoją ofertą już całkowicie

w porównaniu do innych jestem uczciwy moge nawet wystawić na allegro o tym forum dowiedziałem się nie dawno więc sie zarejestrowałem oszukałem kogoś na tym forum żeby mnie o oszustwo podejrzewać chyba nie.

już wielu uczciwych oszustów to forum widziało którzy sami sobie wystawiali opinię, że są uczciwi
zdobądź opinię wtedy można ci wysłać pierwszemu, nikt cię tu nie zna więc nikt ci pierwszy nie zapłaci przed otrzymaniem kodu
allegro to nie żadne miejsce poświadczające o uczciwości, masa oszustów oszukuje i poprzez allegro

reasumując : marz i śnij dalej na jawie, że ktoś ci pierwszy zapłaci przed otrzymaniem kodu, a cena tym bardziej nie zachęca do zakupu


RE: [Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - xMaster223 - 15-02-2013 12:31

(15-02-2013 12:20)tomazzi napisał(a):  
(15-02-2013 12:16)xMaster223 napisał(a):  
(15-02-2013 12:08)tomazzi napisał(a):  z taką ilością postów, stażem to nie liczyłbym na to iż znajdziesz debila co wyśle ci 1 pieniądze
a cena to nawet nie zachęca za bardzo do jakiegokolwiek zainteresowania się twoją ofertą już całkowicie

w porównaniu do innych jestem uczciwy moge nawet wystawić na allegro o tym forum dowiedziałem się nie dawno więc sie zarejestrowałem oszukałem kogoś na tym forum żeby mnie o oszustwo podejrzewać chyba nie.

już wielu uczciwych oszustów to forum widziało którzy sami sobie wystawiali opinię, że są uczciwi
zdobądź opinię wtedy można ci wysłać pierwszemu, nikt cię tu nie zna więc nikt ci pierwszy nie zapłaci przed otrzymaniem kodu
allegro to nie żadne miejsce poświadczające o uczciwości, masa oszustów oszukuje i poprzez allegro

reasumując : marz i śnij dalej na jawie, że ktoś ci pierwszy zapłaci przed otrzymaniem kodu, a cena tym bardziej nie zachęca do zakupu

Nie musze mieć I kasy na PP jak ktoś nie ufa ale osoba kupująca musi mieć staż na forum a nie być nowa cena zmieniona jak za wysoka


[Sprzedam] Doładowanie PLUS 10zł - surfer0700 - 26-06-2013 18:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.