Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały problem z Cashfile , Astrocash etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Mały problem z Cashfile , Astrocash etc. (/Temat-Maly-problem-z-Cashfile-Astrocash-etc-64905)



Mały problem z Cashfile , Astrocash etc. - pakulator1 - 15-02-2013 02:47

Witam , jeżeli pytanie jest w niewłaściwym dziale proszę o nie usuwanie , lecz o przekierowanie go na dobry tor Smile

Mam mały problem , może wszyscy tak mają lecz nie wiem jak go obejść. Zaczynam zabawe z wyżej wymienionymi portalami , problemem są "ankiety" które trzeba wypełnić aby pobrać plik . Wszystkie te "ankiety" są można powiedzieć identyczne "Wygraj Iphon'a" "Wygraj Tableta" itp.
Gdy któryś z moich znajomych chce pobrać mój plik , musi to wypełnić , aczkolwiek trzeba podawać te numery telefonów i te inne pierdoły których nawet ja starając się rzetelnie wypełniać nie wypełniłem jak to serwis mówił prawidłowo . Czy istnieją jakieś "sztuczki magiczki" aby jakoś to normalnie pobierać ? Bo skoro ludzi zarabiają nie małe pieniążki na tych programach to chyba da rade Tongue ?


RE: Mały problem z Cashfile , Astrocash etc. - Nicktim - 15-02-2013 04:26

Możesz fraudować, czyli robić te oferty na pustych starterach, ale zazwyczaj nie zalicza. Co do zarobku innych, zarabiają oni na tym, że ty wypełnisz ta ofertę, jak ty tego nie zrobisz to nie dostaną pieniędzy.proste