Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakieś problemy w FC ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jakieś problemy w FC ? (/Temat-Jakies-problemy-w-FC-64895)



Jakieś problemy w FC ? - szybkikwit - 14-02-2013 23:12

Witam. Mam pytanie odnośnie tej aktualizacji ofert która odbyła się niedawno. Do tej pory (od końca stycznia) zarabiałem ponad 20$ dziennie a teraz zarobki spadły tragicznie. na dzień nawet 10$ nie mogę wyciągnąć co było normą w styczniu, wiec tu moje pytanie czy nie ma jakiegoś problemu z zaliczaniem ofert ? Możliwe że to z mojej winy nie ma pobrań lub nisze się wypaliły ale dziwne bo kilka dni temu wszystko było okej.

ps. Co się dzieje z Top 10, top miesiąca i top Dnia jakaś awaria jest gdyż nie są te topki normalnie wyświetlane?


RE: Jakieś problemy w FC ? - Nicktim - 15-02-2013 00:08

Tak z topką jest jakiś problem. Co do twoich zarobków to może:

- Nisza się wypaliła
- Oflagowali ci filmiki, zablokowali bloga, filmik spadł z topki itp
- Konkurencja bardziej zachęca pobierającego Smile
- Jeżeli skracasz w bit.ly to mogli ci zablokować linki


RE: Jakieś problemy w FC ? - Diqtion - 15-02-2013 00:57

Programista dodaje zarobki z reffów, pokazują się już w TOP10, ale póki co dalej sortuje tylko po własnych, dlatego takie niezgodności Smile


RE: Jakieś problemy w FC ? - szybkikwit - 15-02-2013 01:11

Okej Wink dzięki za odpowiedz Big Grin no nic trzeba brać się do roboty Wink


RE: Jakieś problemy w FC ? - mielony22 - 15-02-2013 15:22

chyba jednak jest jakis problem...mi tez diametralnie spadly zarobki gdzie przez pierwsze 7dni stycznia bylo bardzo ladnie...do tego jeden z zainteresowanych pobraniem ciagle pisze ze ma problem z pobraniem...cos ze nie ma ofert dla jego kraju, a gosc jest z niemiec i probowalem juz na wszystkich linkach....nawet na mirror z .de i nic...szkoda stracic klienta a nie wiem co jest...


RE: Jakieś problemy w FC ? - kuba48 - 15-02-2013 15:33

To już nie zależy od FireCash, FireCash nie ma wpływu na reklamodawców, którzy dają oferty, Administracja FC może jedynie ustawić je, selekcjonując jak najlepsze, Każdy serwis korzysta z tych samych sieci.. AdworkMedia, Cpalead, Adscemedia.. itd.
Na wasze zarobki maja wplyw reklamodawcy a nie strona na ktorej zarabiacie.

Ps. Niedługo diametralna zmiana w ofertach na FireCash Smile


RE: Jakieś problemy w FC ? - mielony22 - 15-02-2013 15:35

dzieki za szybka odpowiedz...no szkoda troszke bo to jednak niemcy Wink dosc bogate panstwo;p


RE: Jakieś problemy w FC ? - kuba48 - 15-02-2013 15:39

(15-02-2013 15:35)mielony22 napisał(a):  dzieki za szybka odpowiedz...no szkoda troszke bo to jednak niemcy Wink dosc bogate panstwo;p

No troszkę szkoda i owszem, ale ustawiac oferty u siebie możesz, jeśli czujesz się na duchu podołać takiemu wyzwaniu to spróbuj ręcznie, ale jeśli tego nigdy nie robiłeś to nie polecam.


Jakieś problemy w FC ? - Magnus - 15-02-2013 15:44

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.