Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygrana aukcja na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wygrana aukcja na allegro (/Temat-Wygrana-aukcja-na-allegro-64851)



Wygrana aukcja na allegro - Skipi - 14-02-2013 13:31

Wygrałem aukcję, była tam cena minimalna która została przebita, sprzedający nie odzywa się 5 dni,żadnych informacji o wysyłce, pisałem maile,smsy nic kompletnie nic.

Przemyślałem trochę i zamierzam zalicytować inny przedmiot ale co gdy tamten sie nagle obudzi i wysle mi za pobraniem paczke ?


RE: Wygrana aukcja na allegro - diabloo07 - 14-02-2013 13:43

Załóż spór na Allegro, miałem taką samą sytuację i dopiero jak założyłem spór to się obudził Smile


RE: Wygrana aukcja na allegro - Skipi - 14-02-2013 14:06

Gościu do mnie własnie zadzwonił i mu powiedziałem w prost, że nie było z nim kontaktu i zainteresowałem się inną aukcją, on coś tam pogadał o prowizji na allegro i mu powiedziałem, że za porozumieniem stron zdecydujemy się nie sprzedawać Big Grin


RE: Wygrana aukcja na allegro - Mksuzi - 14-02-2013 15:08

Jak rozwiązujecie spór to uważaj, żeby on czasem nie wytoczył go z powodu Twojej winy. Bo wtedy dostaniesz Warna - 2 warny luzik 3 warn ban na allegro.


RE: Wygrana aukcja na allegro - Nicktim - 15-02-2013 04:36

Kolega UP ma racje, a on jeszcze otrzyma zwrot prowizji za wystawioną aukcje.


Wina leży po jego stronie.