Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo dobra nisza do PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bardzo dobra nisza do PPA (/Temat-Bardzo-dobra-nisza-do-PPA-64800)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Bardzo dobra nisza do PPA - Kabajana - 13-02-2013 16:06

Dobra. Znalazłem swoją unikalną niszę, lecz po wielu próbach wrzucania filmów na YT, które po 2godzinach były raportowane postanowiłem się z wami tą niszą podzielić. Na niszy zarabiałem ponad 20$ dziennie - [Obrazek: x1ksd8.jpg]
Widać po screenie, że nisza jest baardzo dochodowa. Niestety jedna osoba jest bardzo uparta, przez co straciłem chęć do tej niszy. Zasypcie youtube filmami tej niszy, i może mu się odechce ;> Od razu macie szansę na duży zarobek. Aby nisza niezbyt straciła na mocy, wstawiam ją na astrocash. Kto będzie chciał zarobić sporo - pobierze. Myślę, że możecie zaufać Kto nie chce, nie musi - on traci. Nisza jest bardo mało konkurencyjna. Jedynie 2-3 osoby na niej zarabiają. Dotyczy hacka.

W paczce jest nazwa hacka, zaawansowany fejk zbudowany w Visual Basic, zdjęcie fejka, oraz film z użyciem mojego autorskiego fejka. Nie ma na nim żadnych znaków wodnych, aby łatwiej wam się go wstawiało. Po prostu jest gotowa nisza, razem z wszystkim co potrzeba. Musicie tylko wrzucić go na YT i zarabiać


Prosiłbym o nieudostępnianie niszy, gdyż jako autor chciałbym zebrać pare groszy za udostępnienie jej. Poza tym, udostępniając sami robicie sobie konkurencjęSmile Dziękuję z góry.


http://filespeedy.net/download/14012/Y2U2O


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - witek2424 - 13-02-2013 16:11

Daj to na normalny hosting człowieku


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - Kabajana - 13-02-2013 16:17

Witek, co jeszcze ? Znalazłem unikatową niszę, nie chcesz ? - Nie pobieraj. Na normalnym hostingu ilość osób jaka by poznała tą niszę byłaby ogromna i straciłaby swoją wartośćSmile Jak chcesz to znajdź swoją niszę na której zarobek będzie wynosił 20$ /dzień a potem ją wrzuć za darmo Wink


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - witek2424 - 13-02-2013 16:23

Skoro taka dochodowa jest ta nisza to poco ją udostępniasz, pozatym sam piszesz że film jest raportowany to jaki z tego zarobek.


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - Kabajana - 13-02-2013 16:26

Witek, jeżeli znasz się na SEO, znasz się na promowaniu filmów na YT to wiele osób odwiedzi Twoją stronęSmile Dziennie średnio 10 pobrań miałem z tej niszy. Teraz nie mam już w ogóle ochoty na wrzucanie filmu co 10godzin na yt i ponowne promowanie Smile Może wam się bardziej będzie chciało. Ja z tej niszy zrezygnowałem.


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - tomazzi - 13-02-2013 16:31

(13-02-2013 16:23)witek2424 napisał(a):  Skoro taka dochodowa jest ta nisza to poco ją udostępniasz, pozatym sam piszesz że film jest raportowany to jaki z tego zarobek.

człowieku czep się płotu jak ci się nudzi, bo autor udostępnia niszę na której kto zechce ten na niej zarobi praktycznie za free
dać gotowe na talerzu to się znajdzie dzieciak któremu i tak coś nie będzie pasiło
co za naród ...


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - Kabajana - 13-02-2013 16:56

Tomazzi zgadzam się z Tobą. W pliku jest wszystko. Po prostu zauploadować to na serwis typu Youtube i tyle . Ewentualnie zrobić własny post. Nic więcej. Wszystko macie podane na tacy


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - ThePro - 13-02-2013 17:01

Pobrałem z jakiegoś startera co plus mi przysłał zobaczymy czy pyknie, nie powiem nisza całkiem całkiem Wink


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - Kabajana - 13-02-2013 17:08

Dziękuję za opinię. Licz się z tym , że dostaniesz masę PW o udostępnienie pliku za darmo. Tylko chciałem na wstępie powiedzieć, że jeśli im tą niszę oddasz, to sam stracisz więcej, gdyż większa konkurencja będzie Smile Jutro ten link usuwam


Odp: Bardzo dobra nisza do PPA - Slight - 13-02-2013 17:16

Noo.. lepiej nie udostępniać, większa konkurencja i w ogóle. Ja jak będę u siebie, to pobiorę. Big Grin

Wysłane z mojego GT-S5660