Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Steam (/Temat-Steam-64785)



Steam - kamcio48 - 13-02-2013 12:01

Od dłuższego czasu już parę razy słyszałem na temat możliwości odsprzedawania pojedynczych gier z jednego konta steam na drugie. Wie ktoś może na ten temat coś więcej, czy to prawda i na jakiej zasadzie to działa? Wink


RE: Steam - kamcio48 - 14-02-2013 09:20

odświeżam!


RE: Steam - Morfit - 16-02-2013 07:11

Nie ma możliwości by móc przenosić gry przypisane do Twojego konta na inne. Tego typu migracja jest niemożliwa. Zwłaszcza, że zakazana jest nawet wymiana kontami. Aczkolwiek możesz wysłać komuś grę w postaci gifta, ale owy gift można przypisać tylko do jednego konta. Tak więc osoba, lub która podała Ci takie informacje jest po prostu niewiarygodna Tongue


RE: Steam - Evid3nce - 24-02-2013 15:47

JA gdzieś słyszałem, że jest taka możliwość.. Trzeba napisać do Valve z prośbą o przeniesienie gry na inne konto Wink


RE: Steam - Lontek - 24-02-2013 16:12

Napisz jeszcze prośbę do valve o darmowe gry Wink


RE: Steam - Evid3nce - 24-02-2013 16:34

Lontek, mówię serio. Ostatnio Valve miało o coś takiego sprawę w sądzie i możliwe że będzie zakazane ale tylko w Niemczech. W końcu Valve nie powiela tej gry tylko kasuje z jednego konta by dać komuś innemu.


RE: Steam - Kubixowy - 25-03-2013 22:40

Sam kiedyś pisałem do Valve gdyż mam 2 konta steam i chciałem jedną grę przenieść na drugie konto. Odpisali mi że gra jest przypisywana do jednego konta permanentnie. Nie wiem od kogo tak usłyszałeś ale ktoś Cię w konia zrobił Tongue