Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponad 11000 złotych w 2 tygodnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Ponad 11000 złotych w 2 tygodnie (/Temat-Ponad-11000-zlotych-w-2-tygodnie-64782)

Strony: 1 2 3


RE: Ponad 11000 złotych w 2 tygodnie - surfer0700 - 04-03-2013 06:21

Jedyne co tu śmierdzi to Ty. Od samego początku widzę, że Twoje posty nie mają w ogóle żadnej wartości. Nabijasz licznik żeby się podniecić czy co jest granę?
Zanim kogokolwiek skomentujesz to sprawdź kim jest i co wniósł na forum. Killer jest tutaj jedną z nielicznych osób, którym w ogóle można zaufać. Już wcześniej przedstawiał swoje zarobki i zdradzę Ci że również było ich sporo Tongue
A co czytam Twój post to tylko narzekanie, narzekanie i jeszcze raz bezsensowne posty.
A to z PPA Ci źle idzie, a to buxik nie wypłacił, człowieku. Weź się w garść i zacznij zarabiać, albo przestać spamować bezsensownymi wpisami...

Co do tematu to właśnie dzięki screenom Killera zacząłem zarabiać tyle ile zarabiam aktualnie, i mam nadzieję że ta kwota będzie się zwiększała a nie pomniejszała Tongue
Śmiało można powiedzieć, że to Killer jest moją muzą Heart


RE: Ponad 11000 złotych w 2 tygodnie - WojaKk - 04-03-2013 08:20

Graty Wink


RE: Ponad 11000 złotych w 2 tygodnie - djmichu - 06-03-2013 08:36

moim zdaniem zarabiasz w taki sposób wysyłasz smsa do na wybranego użytkownika a on wysyła sms płatnego tylko jaka strona oferuje takie rzeczy facepalmfacepalmfacepalm