Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel (/Temat-Pakiet-probek-od-firmy-Trespa-RenoiRdaniel-64781)

Strony: 1 2


Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - tylkojedno - 13-02-2013 10:50

Dla zainteresowanych produktami tej firmy można zamówić bezpłatny pakiet próbek. W skład pakietu wchodzi: Magazyn „Think Trespa” (o wartości 13 euro), najnowszy katalog „Dotyk Natury”, 2 próbki produktów Trespa® Meteon®, wszystko zapakowane w gustowną twardą, szeroką teczkę.

> ZAMÓW <



Odp: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - Slight - 13-02-2013 12:29

Zamówione. Wink

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - michaloo22 - 15-02-2013 14:15

Zamówione
teraz czekać ;D


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - Seriously - 09-04-2013 23:57

mi przyszło, w sam raz jako podkładki pod kubek Wink


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - kaczorek912 - 11-04-2013 12:19

przyszłoSmile przyda sięSmile


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - HinaruPl - 11-04-2013 16:11

Dzisiaj przyszło.
Macie racje w sam raz nadaje się jako podstawka pod kubek Smile


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - MacieG - 11-04-2013 18:08

zamówione xd


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - majinpov - 13-04-2013 11:20

Sprawdzę czy przyjdzie Smile


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - benyamin - 14-04-2013 21:37

Zamówione i przyszło dość szybko bo zaledwie w niecały tydzień. I to paczka z zagranicy więc postarali się Big Grin Aa ogólnie to ładnie zapakowane Tongue najlepsza to jest teczka ;D reszte gdzieś tam leży w biurku Big Grin

Wie ktoś czy można kilka razy zamawiać ? Bo mi by się takie teczki przydały Big Grin


RE: Pakiet próbek od firmy Trespa RenoiRdaniel - surfer0700 - 14-04-2013 21:40

Dostałem, bardzo fajne Smile

(14-04-2013 21:37)benyamin napisał(a):  Zamówione i przyszło dość szybko bo zaledwie w niecały tydzień. I to paczka z zagranicy więc postarali się Big Grin Aa ogólnie to ładnie zapakowane Tongue najlepsza to jest teczka ;D reszte gdzieś tam leży w biurku Big Grin

Wie ktoś czy można kilka razy zamawiać ? Bo mi by się takie teczki przydały Big Grin


Nie wiem czy na siebie możesz jeszcze raz, na rodzinę na pewno, bo brałem na siostrę i dotarło Smile