Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo dobra nisza do PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bardzo dobra nisza do PPA (/Temat-Bardzo-dobra-nisza-do-PPA-64769)



Bardzo dobra nisza do PPA - Kabajana - 12-02-2013 22:53

Dobra. Znalazłem swoją unikalną niszę, lecz po wielu próbach wrzucania filmów na YT, które po 2godzinach były raportowane postanowiłem się z wami tą niszą podzielić. Na niszy zarabiałem ponad 20$ dziennie - [Obrazek: x1ksd8.jpg] [img]
Widać po screenie, że nisza jest baardzo dochodowa. Niestety jedna osoba jest bardzo uparta, przez co straciłem chęć do tej niszy. Zasypcie youtube filmami tej niszy, i może mu się odechce ;> Od razu macie szansę na duży zarobek. Aby nisza niezbyt straciła na mocy, wstawiam ją na astrocash. Kto będzie chciał zarobić sporo - pobierze. Myślę, że możecie zaufać Smile Kto nie chce, nie musi - on traci. Nisza jest bardo mało konkurencyjna. Jedynie 2-3 osoby na niej zarabiają. Dotyczy hacka.

W paczce jest nazwa hacka, zaawansowany fejk zbudowany w Visual Basic, zdjęcie fejka, oraz film z użyciem mojego autorskiego fejka. Nie ma na nim żadnych znaków wodnych, aby łatwiej wam się go wstawiało. Po prostu jest gotowa nisza, razem z wszystkim co potrzeba. Musicie tylko wrzucić go na YT i zarabiać Wink


Prosiłbym o nieudostępnianie niszy, gdyż jako autor chciałbym zebrać pare groszy za udostępnienie jej. Dziękuję z góry.


http://filespeedy.net/download/14012/Y2U2O


RE: Bardzo dobra nisza do PPA - Admin - 12-02-2013 23:13

pokerface poradnik


Bardzo dobra nisza do PPA - Admin - 12-02-2013 23:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.