Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję coś drobnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebuję coś drobnego (/Temat-Potrzebuje-cos-drobnego-64764)



Potrzebuję coś drobnego - NowyKoles - 12-02-2013 18:56

Witam, zarabianiem w internecie zajmowałem się ponad 2 lata, obecnie jestem za granicą i nie opłaca mi się to jednak ciągle nie moge przestać wchodzić na fora o zarabianiu. Obecnie zajmuję się bukmacherką i BannersBroker. Po co piszę posta? A więc mam pewien plan i chciałbym uzbierać sobie jakąś kwotkę co jakiś czas (nie mówię o 1000$ ale nie mówie też o 1$), tak żeby była to sensowna kwotka, nie chce poświęcać dużo czasu (ok 1h dziennie może być) i nie chcę milionów. Po prostu chcę zeby coś wpadało na Paypal i teraz pytanie do was co na chwilę obecną polecacie na taki drobny zarobeczek? Sponsokdo? Get-Paid? Coś z tym androidem? Buxy?

Dziękuję za pomoc.


RE: Potrzebuję coś drobnego - marcel_kk - 12-02-2013 19:07

Prosze bardzo...
klikasz w Lubie To! na Facebooku, zbierasz punkty i
wymieniasz na kaske lub doładowania. Przy kilku aktywnych
poleconych idzie całkiem, całkiem.
Zapraszam: http://lubietoto.pl/p,121.html

[Obrazek: 2em3dr4.jpg]


RE: Potrzebuję coś drobnego - rozekrr - 12-02-2013 19:08

Przecież masz wiele tematów i poradników na forum, wystarczy przeczytać i ocenić co Tobie podpasuje najbardziej do tej 1h. Ale tak wiem, wiem... nie chcę się tyle wertować Smile


RE: Potrzebuję coś drobnego - NowyKoles - 12-02-2013 19:09

Rokładnie, nie chce mi się Wink Lepiej założyć nowy temat (tak myśli 95% użytkowników) hehe Wink


RE: Potrzebuję coś drobnego - rozekrr - 12-02-2013 19:10

To źle robią i myślą, bo według mnie lepiej przeczytać więcej istniejących tematów, zdobyć nową wiedzę jeżeli nie dowiedzieć się zbytnio niczego... Jak wyżej dostałeś info a nie wiesz co i jak w tym serwisie... Takie to informacje Smile Twoja decyzja...


Potrzebuję coś drobnego - yazir - 12-02-2013 19:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.