Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak spieniężyć ten sposób? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak spieniężyć ten sposób? (/Temat-Jak-spieniezyc-ten-sposob-64763)



Jak spieniężyć ten sposób? - kubeq1300 - 12-02-2013 18:51

Witam,

Mam pewną metodę, dzięki której ludzie są zmotywowani do wykonywania jakiejś akcji. Większość programów partnerskich zabrania ruchu motywowanego i mam problem z wyborem. Nie chcę łamać regulaminu.

Mogą to być sposoby typu: Wypełnianie ankiet, podanie numeru telefonu, rozwiązanie jakiegoś quizu itd.

Chętnych dziennie do wykonania takiej akcji myślę że będzie około 50-100 osób.

W zamian oferuję prezentację tego sposobu na forum w przeciągu 1-2 miesięcy gdy już zarobię określoną kwotę. Sposób wydaje mi się dość porządny.

Dodaję że osoby te robią to za darmo. Ot taka ciekawa motywacja Wink

A więc sumując:
prosiłbym o propozycje programów partnerskich, które akceptują ruch motywowany do wykonania jakiejś akcji i płacą za wykonanie tejże akcji. Najlepiej gdyby nie była zbyt trudna i nie wymagała poświęcenia więcej niż 5 minut czasu. Oczywiście mogę też spróbować z takimi programami partnerskimi.


RE: Jak spieniężyć ten sposób? - Admin - 12-02-2013 19:00

netsales posiada oferty motywacyjne - czyli takie które pozwalają na zachęcanie do ich wypełnienia


RE: Jak spieniężyć ten sposób? - kubeq1300 - 12-02-2013 19:10

Dziękuję za propozycję. Zarejestrowałem się i opisałem sposób z którego mam zamiar korzystać. Czekam na rozpatrzenie wniosku o rejestrację.

Ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje?


RE: Jak spieniężyć ten sposób? - Asghatoon - 04-12-2013 23:19

PPA...


RE: Jak spieniężyć ten sposób? - tomula06 - 04-12-2013 23:29

Kubigo i za wykonywanie przez Ciebie akcji jak i też placi jak ktos wykona z twojego linka akcje. Wyplaty bardzo szybkie, polecam się do pomocy w razie czego na pw Smile

http://www.kubigo.pl/profile/register/id/7866/code/1963bd5135521d6


RE: Jak spieniężyć ten sposób? - aero2 - 04-12-2013 23:42

O co chodzi z tym ruchem motywowanym?

To takie coś jak te wladomosci.pl używają?


RE: Jak spieniężyć ten sposób? - Vex - 05-12-2013 03:06

Ruch motywowany to tak jak sama nazwa wskazuje, motywujesz kogoś do wykonania jakiejś czynności np. Podaj nr telefonu i przepisz otrzymany pin aby obejrzeć wideo.