Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - opłacalna metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA - opłacalna metoda (/Temat-PPA-oplacalna-metoda-64747)

Strony: 1 2 3 4


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 18:12

"Dobrze" nazwana i zrobiona strona da nam w tym sposobie zarobki jeszcze lepsze, bardzo chętnie powiem jak jednak dopiero po zakupie poradnika.


RE: PPA - opłacalna metoda - daniel42na - 12-02-2013 18:29

Witam, zgodnie z tym że współtworzyłem poradnik z użytkownikem Tyrkijt tutaj
http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-PPA-Innowacyjna-metoda-64390

pozwalam sobie na małą wiadomość do ciebie tu były dane
Odejdź w pokoju z tego forum i więcej tu nie wracaj, aby ci więcej takie pomysły jak plagiat i kopiowanie cudzych poradników nie przychodziły do główki.
Takie praktyki to przestępstwo, więc daj sobie siana i ceń moją cierpliwość i dobroduszność.

Nie straszę tylko informuję, że jak będziesz się jeszcze stawiał bądź cwaniakował, skutki będą dla ciebie opłakane.

/yazir
Dane usera usunięte na prośbę autora posta.



RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 18:32

Słucham ? Jaka kopia ? To że zakupiłem wczoraj poradnik od tego pana nie oznacza, że jest to kopia. Wiec radziłbym opanować słowa, poradnik jest kompletnie zmieniony wyjaśnione nowe pojecia i przekierowany na inny model. Więc daruj sobie słowa plagiat i straszenie mnie


RE: PPA - opłacalna metoda - surfer0700 - 12-02-2013 18:37

Niestety to co napisał daniel to prawda.
Jest to sparafrazowany poradnik Tyrkijt'a.
Przepisanie tego własnymi słowami i dodanie ogólnodostępnej metody PPD niczego tu nie zmienia.

Poradnik analizowałem nie tylko ja, ale i zespół ludzi z zarabiam.com zajmujących się czarną robotą, decyzję podjęliśmy jednogłośnie.

Temat do kosza.


RE: PPA - opłacalna metoda - yazir - 12-02-2013 18:38

Pisałem go bazując głównie na własnych doświadczeniach
Bazując głównie na poradniku Tyrkijta...

Sparafrazowanie treści poradnika, to nie jest kompletnie zmieniony (autorski) poradnik.

Chciał byś coś jeszcze powiedzieć na usprawiedliwienie? Czy temat do kosza?


RE: PPA - opłacalna metoda - Tyrkijt - 12-02-2013 18:38

Wczoraj pisałem z Crashactiv (nick na lcp), że można plik wrzucić na jakiś serwis PPD, z czego będzie dodatkowa kasa.. Smile


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 18:39

Czemu nazywacie to sparafryzowanym ? Jest tutaj kompletnie inna jego interpretacja... Plik jedyny został wzięty z VB z tego poradnika, to prawda, ale metoda zastosowana jest kompletnie inna.


RE: PPA - opłacalna metoda - cpr - 12-02-2013 18:41

(12-02-2013 18:39)Pompex napisał(a):  Czemu nazywacie to sparafryzowanym ? Jest tutaj kompletnie inna jego interpretacja... Plik jedyny został wzięty z VB z tego poradnika, to prawda, ale metoda zastosowana jest kompletnie inna.

Moim zdaniem powinieneś się leczyć, a później prosto do lochu.
Tak to jest jak dzieci nie rozumieją zagadnienia plagiatu.


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 18:42

Plik został opisany w poradniku jako dostępny publicznie więc nie nazywaj plagiatem czegoś czego nie rozumiesz Smile


RE: PPA - opłacalna metoda - surfer0700 - 12-02-2013 18:43

1. Plik Demonstracyjny
2. Screeny (ujmujące to samo)
3. Przygotowanie pliku 90% takie same
4. Metoda - wspomniana w poradniku Tyrkijt'a.

To nazywasz "inną interpretacją" ?