Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - opłacalna metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA - opłacalna metoda (/Temat-PPA-oplacalna-metoda-64747)

Strony: 1 2 3 4


PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 16:41

1.Nazwa przedmiotu :PPA - opłacalna metoda
2.Opis przedmiotu : Witam, mam do zaoferowania poradnik dotyczący konkretnego sposobu zarabiania na PPA. Pisałem go bazując głównie na własnych doświadczeniach, dzięki temu mogę zagwarantować, że metoda jest opłacalna. Koszt samego poradnika zwraca się maxymalnie w przeciągu tygodnia dla prawdziwych leniuchów Tongue Uprzedzając pytania, czemu go sprzedaje: Jestem w klasie maturalnej, do maja bardzo sporadzycznie zarabiam na PPA, przez co mój budżet się zmniejszył. Przewiduję ograniczoną ilość ok 15 szt, aby metoda nie stała się za bardzo popularna. Pierwsze 5 osób dostaje poradnik za 50 zł, pozostałe 10 za 70 zł.

Do poradnika dodaję bazę plików gotowych do działania, oraz pełną pomoc z mojej strony. W pliku pdf wszystko jest dokładnie wyjaśnione wraz ze screenami, wiec ze zrozumieniem nie powinno być problemu.

Co do samej metody, pozwala ona zarabianie na praktycznie wszystkich plikach na bardzo szeroką skalę.

Zaraz postaram się dać komuś do recenzji aby wszystko było pewne, że nie jestem oszustem.
kontakt gg: 44899693
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt :
5.Cena : 50/70 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


RE: PPA - opłacalna metoda - surfer0700 - 12-02-2013 16:42

Zgłaszam się do recenzji.


EDIT:

RECENZJA:
Sprarafrazowany poradnik Tyrkijt'a.
Nie mam nic więcej do powiedzenia.

Mam nadzieję że zadowoliła ona każdego, także Mksuzi Heart


RE: PPA - opłacalna metoda - Mksuzi - 12-02-2013 16:42

Myślę, że surfer nie powinieneś tego recenzować, gdyż jesteś nowym graczem w tej dziedzinie i prędzej byś tam wiedzy nowej nałapał niż wydał odpowiednią opinię.

Recenzją powinna zająć się osoba w tej dziedzinie bardzo doświadczona, gdyż tylko ona może wydać rzetelną opinię.


/yazir
Mksuzi uwierz, lub nie ale surfer0700 ma dużą wiedzę na temat zarabiania. Zresztą nie został by tutorem gdyby tego nie potrafił. Na przyszłość zostaw sobie tego typu uwagi dla siebie, albo napisz to na PW


Tak zna się na afiliacji i allegro, ale w temacie PPA raczkuje - więc mówienie o zarabianiu w sieci jest wyolbrzymieniem, a ja proszę o konkretną dziedzine.


RE: PPA - opłacalna metoda - MartinS - 12-02-2013 16:45

"Przewiduję ograniczoną ilość ok 15 szt, aby metoda nie stała się za bardzo popularna. Pierwsze 5 osób dostaje poradnik za 50 zł, pozostałe 15 za 70 zł. " Jerk2


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 16:47

(12-02-2013 16:45)MartinS napisał(a):  "Przewiduję ograniczoną ilość ok 15 szt, aby metoda nie stała się za bardzo popularna. Pierwsze 5 osób dostaje poradnik za 50 zł, pozostałe 15 za 70 zł. " Jerk2
mój błąd Tongue już poprawiam chodziło oczywiście o pozostałe 10 osób.


RE: PPA - opłacalna metoda - rozekrr - 12-02-2013 16:49

Mksuzi, myślenie pozostaw sobie dostał taką rangę na jaką zasłużył. Ktoś kto już jako tako ogarnia PPA wie czy metoda się sprawdzi. Do autora, czekamy na recenzje, jeden tutor się zgłosił...


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 16:52

Surfer dostał już plik do recenzji więc oczekujcie na jego głos Smile


RE: PPA - opłacalna metoda - Mksuzi - 12-02-2013 16:52

Proszę cię... Czy jak ktoś potrafi jeździć na rowerze to od razu potrafi robić sztuczki na bmxie?
Nie.

Ja bym chciał kupić ten poradnik, ale zrecenzowany przez osobę, która nie ma jakotakiego doświadczenia, tylko pełne doświadczenie potwierdzone zarobkami takie diqtion albo np symbian.

Recenzje osób raczkujących w temacie mnie nie interesują.


RE: PPA - opłacalna metoda - rozekrr - 12-02-2013 16:55

Osoby przez Ciebie wymienione jak widzisz nie mają rangi Tutora.
"Recenzje osób raczkujących w temacie mnie nie interesują." także nie kupisz poradnika na to wychodzi, skoro nie pasuje Ci recenzja Smile
Nie odpisuj już na tą wiadomość, bo szkoda rozmywać temat.

Pozdrawiam.


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 16:56

(12-02-2013 16:52)Mksuzi napisał(a):  Proszę cię... Czy jak ktoś potrafi jeździć na rowerze to od razu potrafi robić sztuczki na bmxie?
Nie.

Ja bym chciał kupić ten poradnik, ale zrecenzowany przez osobę, która nie ma jakotakiego doświadczenia, tylko pełne doświadczenie potwierdzone zarobkami takie diqtion albo np symbian.

Recenzje osób raczkujących w temacie mnie nie interesują.
Uwierz, że w tej metodzie nie ma aż tak skomplikowanych rzeczy, żeby osoba która nawet krócej zarabia w PPA zobaczyła, że to naprawdę działa. Oczywiście nie umniejszając zapewne wiedzy surfera, jak już inni napisali nie dostałby rangi na forum o takim prestiżu za darmo. Więc wstrzymajmy się z komentarzami do przedstawienia recenzji, ok ? Smile