Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię konta na fb - pilne- szybki kontakt! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię konta na fb - pilne- szybki kontakt! (/Temat-Kupie-konta-na-fb-pilne-szybki-kontakt-64713)



Kupię konta na fb - pilne- szybki kontakt! - michalkowal1234 - 11-02-2013 23:35

1.Nazwa przedmiotu : konta na fb
2.Opis przedmiotu : konta moga być bez znajomych , mogą mieć znajomych, to jest bez znaczenia, muszą być to konta osób zweryfikowanych po 18 roku życia, abym mógł na nie wejść i sobie na nich działać,
3.Zdjęcia : niekoniecznie ale mogą być
4.Kontakt : priv, mój mail: [email protected]
5.Cena : do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot :


RE: Kupię konta na fb - pilne- szybki kontakt! - Eddy - 12-02-2013 00:14

Ile oferujesz za szt ?


RE: Kupię konta na fb - pilne- szybki kontakt! - michalkowal1234 - 12-02-2013 01:50

Właśnie pisałem do Ciebie na priv Eddie, odezwij się do mnie na maila: [email protected] to uzgodnimy szczegóły. To pilne, dziś muszę mieć te konta, podaj też cenę za jedno konto.


Kupię konta na fb - pilne- szybki kontakt! - Coristo - 26-06-2013 18:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.