Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszenia[poważne] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zaproszenia[poważne] (/Temat-Zaproszenia-powazne-647)



Zaproszenia[poważne] - Zept - 01-01-2010 02:01

Witam od dłuższego czasu zapraszam znajomych (nie fake'ów) i nadal mam 2 znajomych a powinienem mieć 12 , wiem wiem było mnóstwo takich tematów i mam używać opcji szukaj i FAQ ale to już trwa półtora miesiąca myślę że nigdy mi już nie będzie zaliczać znajomych


RE: Zaproszenia[poważne] - Dani3lxD - 01-01-2010 02:09

ja miałem problem z punktami ;] niedawno mi oddali 2 znajomych (pokazywało że ich zaprosiło) i przyznali 60+PTZ Wink więc czekaj do następnego restocku


RE: Zaproszenia[poważne] - real - 01-01-2010 11:42

Już mi naprawili status Z Lista mimo że pisze ze 16 friends joined a juz zarejestrowało mi sie 20 osob Smile. Musisz poczekac i być cierpliwym bo dużo zmian teraz wprowadzają. Miejmy nadzieje ze na lepsze ...


RE: Zaproszenia[poważne] - Zolix - 01-01-2010 11:54

mi pisalo 0 to go z-list a po przerwie na stronce dodalo mi rowne 100 pzt i status z-list


RE: Zaproszenia[poważne] - Leopard - 01-01-2010 12:17

Mi niestety ani znajomych, ani punktow nie zalicza Sad. Więc nie martw sie.


RE: Zaproszenia[poważne] - Zept - 01-01-2010 14:06

Dzięki wszystkim za szybkie odpowiedzi. Ostatnio właśnie dodało mi 60pkt więc pewnie mam tych znajomych ,czyli mam zapraszać i nawet gdy nie wyświetli to będę mieć status Z list tak?


RE: Zaproszenia[poważne] - Zept - 01-01-2010 15:52

sory za double post ale mam pytanie , mam już 20 znajomych kiedy dostane range Z ? bo narazie nic nie jest napisane


RE: Zaproszenia[poważne] - Magnus - 01-01-2010 16:05

pewnie az naprawia bugi swoje .....


RE: Zaproszenia[poważne] - Kleszczman - 02-01-2010 01:01

Jeśli masz nadal z tym problem to proponuje napisanie maila do Lockerz a nie pisanie kolejnego identycznego tematu na forum.


Zaproszenia[poważne] - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.