Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
youtuber86 - OSZUST!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: youtuber86 - OSZUST!! (/Temat-youtuber86-OSZUST-64681)



youtuber86 - OSZUST!! - ciekma - 11-02-2013 17:27

Ten oto użytkownik usiłował mnie oszukać na 292 zł.
Miał on rzekomo wysłać mi tą kwotę na PP a później ja przelewem na bank.

Gdy powiedział że przelew zrobiony otrzymałem emaila potwierdzającego że wysłał mi pieniądze. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że pieniędzy nie otrzymałem. Pomyślałem że to może opóźnienia przez paypala ale po pół godzinie zacząłem się niepokoić. Zadzwoniłęm do supportu i po dokładnym przeczesaniu mojego konta nie odnotowano żandej takiej transakcji nawet podając numer transakcji. Dostałem ostrzeżenie że ktoś próbuje wyłudzać pieniądze. Do tego badziewnie podrobiony email rzekomo z paypala.

Zamieszczam tu fałszywy email: zamazałem dane osobowe
[attachment=1491]

A tutaj prawdziwy:
[attachment=1493]

Użytkownikowi należy się BAN! Żeby nie gorzej. Uważajcie.


RE: youtuber86 - OSZUST!! - Babcia_Irenka - 11-02-2013 17:38

Zgłosiłaś\eś sprawę na policję? Jeśli nie to zrób to jak najszybciej Smile. Użytkownik powinien za to zapłacić, lub oddać pieniądze Smile


RE: youtuber86 - OSZUST!! - ciekma - 11-02-2013 17:40

Nie zgłaszałem gdyż to działo się w ciągu ostatniej godziny Smile
Ale nie jestem taki głupi żeby wysyłać pieniądze pierwszemu nieznajomemu Smile także jedynie co ja straciłem to czas i nerwy.

I zgłosiłeś btw. Big Grin


RE: youtuber86 - OSZUST!! - marcel_kk - 11-02-2013 17:42

Ale jazda...ciekawy zawodnik, gruba przewała, Panie Adminie posprzątaj po oszuście!


RE: youtuber86 - OSZUST!! - Eddy - 11-02-2013 19:12

Ban się należy !


RE: youtuber86 - OSZUST!! - Skipi - 11-02-2013 19:25

Odemnie kupował konta youtube i wszystko było ok, no ale 300zł to duża kwota każdy może się skusić Big Grin


RE: youtuber86 - OSZUST!! - ciekma - 11-02-2013 20:40

Byłoby wszystko ok rozumiem dużo przypadków z blokowaniem konta na PP ale po co te maile zwłaszcza że chyba tak nagle nie dostał pokerface Big Grin


RE: youtuber86 - OSZUST!! - Killer - 13-02-2013 11:41

(11-02-2013 17:42)marcel_kk napisał(a):  posprzątaj po oszuście!

posprzątane.