Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( (/Temat-Rozwiazane-Nie-szlo-nic-zamowic-6468)



[Rozwiązane]Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - gorasta - 02-05-2010 21:03

Witam na kwietniowym restocku miałem wielkie problemy.
Kiedy wchodziłem na ptzpale a inni krzyczeli już że jest restock ja odświerzałem ptzplace usuwałem ciastka i nic nawet jak już wyświetliło mi się ze mogę przejść do logowania przekierowywało mnie jakby nie było restockuAngel.
W kwietniu miałem inny problem mianowicie nie mogłem wpisać nr telefonu
i nic nie wygrałem;(SadSadSad
No więc się pytam czy to moja wina czy lockerz.

PS: W kwietniu używałem starego kompa win98 ie6.

help me:s


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - omencs - 02-05-2010 21:28

Może za dużo odświeżałeś przed restockiem, ja odświeżałem i też nie miałem strony logowania, jakoś po paru odświeżaniach pojawiło mi się i wtedy już nic nie było. Teraz w ogóle nie mogę wchodzić Sad


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Vesperus - 02-05-2010 21:30

To przez ie6


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Sportomaniak - 02-05-2010 21:48

(02-05-2010 21:03)gorasta napisał(a):  W kwietniu miałem inny problem mianowicie nie mogłem wpisać nr telefonu

A dawales przed numerem 0048 ?


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - omencs - 02-05-2010 21:51

Może nie wybrałeś wcześniej polski z tej listy i miałeś taki pola oddzielane.


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Alcor - 02-05-2010 22:09

Dokładnie najpierw trzeba wybrać Polskę z listy, a następnie przed numerem swoijego telefonu dodać początek 0048.


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Slivovica - 02-05-2010 22:40

Mi na chromie pokazywalo ze Redemption update is coming.. (restock juz trwal), na mozille przelaczylem i wszystko smigalo takze nie wiem co sie dzialo:/


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Tidus - 03-05-2010 09:01

(02-05-2010 21:03)gorasta napisał(a):  Witam na kwietniowym restocku miałem wielkie problemy.
Kiedy wchodziłem na ptzpale a inni krzyczeli już że jest restock ja odświerzałem ptzplace usuwałem ciastka i nic nawet jak już wyświetliło mi się ze mogę przejść do logowania przekierowywało mnie jakby nie było restockuAngel.
W kwietniu miałem inny problem mianowicie nie mogłem wpisać nr telefonu
i nic nie wygrałem;(SadSadSad
No więc się pytam czy to moja wina czy lockerz.

PS: W kwietniu używałem starego kompa win98 ie6.

help me:s

1.Rob na mozilli lub google chrome lub operze . Czemu? Dzialaja szybciej .
2.Wina nie jest nikogo. To przez bugi widocznie ie ma opóźnienia .


RE: Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - pespe - 03-05-2010 10:01

Tidus gadasz głupoty, może być i wina gorasty, zbanowali go za częste odświeżanie czy coś... Ale ludzie ze strony lockerz też kompinowali coś wiec napewno sie nie dowiemu kogo to wina... hmm...jak ci pomóc, może na restocki sprobuj wchodzić przez IP, niektórym to pomoga Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie szło nic zamówić ;( ;( ;( - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.