Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie ptp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie ptp (/Temat-Zarabianie-ptp-64617)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie ptp - tomazzi - 25-02-2013 21:10

ja polecam fire-ptp
na forum jest mój temat z wypłatami z tego serwisu, jest jedynym który płaci na lr, nie tylko na sam paypal

gdzie promować - wszędzie, w jednym miejscu zlicza lepiej w innym gorzej
najlepsze są autosurf które zaakceptują link ptp


RE: Zarabianie ptp - Tokirium - 09-03-2013 12:13

Ale większość serwisów zabrania promowania ich PTP w autosurfach. Z polskich programów to chyba tylko Sejfik na to zezwala, ale też z ograniczeniami. Za łamanie regulaminu szybko można stracić kasę, więc raczej nie warto.
Polecam promowanie PTP (w tym Sejfika) na Sejfiku, czasem można kupić reklamę w promocyjnej cenie.


RE: Zarabianie ptp - tomazzi - 09-03-2013 12:18

(09-03-2013 12:13)Tokirium napisał(a):  Ale większość serwisów zabrania promowania ich PTP w autosurfach. Z polskich programów to chyba tylko Sejfik na to zezwala, ale też z ograniczeniami. Za łamanie regulaminu szybko można stracić kasę, więc raczej nie warto.
Polecam promowanie PTP (w tym Sejfika) na Sejfiku, czasem można kupić reklamę w promocyjnej cenie.
powiedział co wiedział ....
fire-ptp nie zabrania reklamy w żadnym miejscu, ptp24 w linkach masz wyszczególnionych kilka serwisów gdzie jest zakaz reklamy, pozostałe miejsca do wyboru do koloru


RE: Zarabianie ptp - machoney - 10-03-2013 18:27

Większość tych serwisów PTP, razem z ptp24, to straszne zamulacze dlatego sam skończyłem ich promowanie na Jemath-PTP, który o dziwo jako jeden z niewielu nie zamulał kompa.
Zarobić na tym można, ale promowanie np. PTP4Ever, w reklamach ze ściemnianymi opisami lub bannerami innych serwisów, powinno być wg mnie nagradzane karą chłosty.

A kolega Tokirium po pierwsze niespecjalnie wstrzelił się w temat, a po drugie promowanie danego serwisu w tymże serwisie (np. sejfika w sejfiku) raczej nie jest dobrym pomysłem.. nie zapominajmy, że link PTP jest często zarazem reflinkiem.. jak ma Ci się ktoś w sejfiku do sejfiku zapisać..


RE: Zarabianie ptp - MrocznyKILL - 13-03-2013 08:15

Promuję PTP sejfika w sejfiku brzmi dziwnie Wink ale na zakupie reklamy za 9 zł po sfinalizowaniu kampanii mam +12 zł i tu tylko po części zgodzę z przedmówcą Wink w sejfiku są 3 linki PTP do wyboru

1. Link ptp warto promować w mailach ptp np u Netele
2. Link ptp extra w sejfiku
3. Link ptp multi w auto/manualsurfach

+dodatkowe wszystkie 3 linki można promować w dziale refback za reputy choć zysk z tego jest znikomy ale zawsze Wink


RE: Zarabianie ptp - Stalmer - 20-03-2013 18:12

Mam do wykorzystania 1000 wyświetleń. Jakiego polecicie mi ptp


RE: Zarabianie ptp - Stalmer - 27-04-2013 19:53

Trochę czasu minęło może teraz polecicie mi jakiegoś dobrego PTP ? Mogę założyćkonto z reflinka Smile


RE: Zarabianie ptp - aero2 - 29-04-2013 21:25

Też szukam PTP, ale nie mogę nigdzie z najść pewnych płacących stron.

Dziennie bym miał 8600 UV i pasowało by to spieniężyć.impreza


RE: Zarabianie ptp - Stalmer - 03-05-2013 17:01

Możesz spróbować na proptp. Wypłacają na LR bez min. i na paypala z min 1 $ Z zaliczaniem mi zaliczało 25 % wejść.


RE: Zarabianie ptp - casern1 - 10-10-2013 11:38

sory za odkop Smile zmniejszono minimum na cash.ptp do 0,1$ wiec wypłaciłem zarobioną kiedys końcówke Smile jak widac ciągle płaci bez problemu Smile


[Obrazek: 51877749e14e0782m.jpg]