Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighCash.org - Dowody Wypłat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: HighCash.org - Dowody Wypłat (/Temat-HighCash-org-Dowody-Wyplat-64599)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - octawius - 10-02-2013 17:12

Bez spiny Smile Mówię że ci co pracują to mają, a ci co jęczą cały czas to g***o będą mieli.


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - lolekxp - 14-02-2013 10:41

ja tam dużo czasu nie poświęcam, 2-3h dziennie i starczy, za pierwszy miesiac ktory byl moja przygoda z PPA wyplacilem 50 dolcow tylko ale za to zbudowalem to i owo i poznalem sztuczki kruczki i mechanizmy dzialania o jakich dotad nie wiedzialem, teraz po 2 tydz nowego miesiaca: $78.85

moim zdaniem siedzenie caly dzien niema najmniejszego sensu Wink trzeba cos zrobic dobrze a nie duzo, ludzie kopiujacy 100 filmikow dziennie na yt tez nigdy do niczego nie dojda Wink. Ja sobie opracowalem biznes plan i wiem ze przez pol roku na pewno bede 100 zl do przodu co miesiac teraz Cool

Pozdrawiam,


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - octawius - 14-02-2013 11:31

No oczywiście że nie trzeba poświęcać dużo ale osoby początkujące muszę przynajmniej z tydzien posiedzieć by dopieścić swoja stronę i napisać przynajmniej 20-30 postów ze swoimi filmikami. Big Grin Ja osobiście przez tydzień robiłem filmiki i posty pisałem i teraz mam luzik, wrzucam tylko filmiki co jakiś czas. Smile


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - Krissu - 14-02-2013 11:46

(14-02-2013 11:31)octawius napisał(a):  No oczywiście że nie trzeba poświęcać dużo ale osoby początkujące muszę przynajmniej z tydzien posiedzieć by dopieścić swoja stronę i napisać przynajmniej 20-30 postów ze swoimi filmikami. Big Grin Ja osobiście przez tydzień robiłem filmiki i posty pisałem i teraz mam luzik, wrzucam tylko filmiki co jakiś czas. Smile

Na stronie przynajmniej co kilka dni powinien pojawić się chociaż jeden wpis, aby 'strona była aktywna'. Wiadomo, że cały czas dążymy do tego, żeby zawierała jak najwięcej treści - oczywiście tej poszukiwanej. Wink


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - Mazurashi - 15-02-2013 08:43

Panowie. To jest temat do umieszczania dowód wyplat. A nie dyskusja zapraszam do Ogólnej Dyskusji


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - Adreon - 19-02-2013 21:14

Wypłata za Styczeń
[Obrazek: Mwe3mWZ.jpg]


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - HAUKA - 20-02-2013 08:54

To ja dam też swoją tutaj Wink
[Obrazek: twr514.jpg]


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - HighCash.org - 20-02-2013 23:56

Adreon, HAUKA - Piękne wyniki drodzy mentorzy! :-) Gratulujemy! Obecny miesiąc, mimo że krótszy, jest jeszcze lepszy!


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - Max998 - 21-02-2013 00:16

Jezus Maria.. Angel
Może i ja kiedyś będę zarabiał. Big Grin


RE: HighCash.org - Dowody Wypłat - darnok734 - 21-02-2013 00:34

[Obrazek: 5d2zvp.png]