Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]z-;ist - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]z-;ist (/Temat-Rozwiazane-z-ist-6459)



[Rozwiązane]z-;ist - domino1 - 02-05-2010 18:53

elo. mam takie pytanie : zostalem z-listerem juz z 2 miesiace temu...pisalem do nich co z moja koszulka(bo jeszcze wtedy ja rozdawali) a oni mi odpisywali z automatu ze jest nowa funkcja Play i itp.
co mam robic?


RE: z-;ist - Grabowkers - 02-05-2010 19:03

Nic. Możesz jedynie czekać.


RE: z-;ist - Sportomaniak - 02-05-2010 19:31

Zaspamuj ich to w momencie Ci odpisza Big Grin Ale juz tak na powaznie, to pozostaje tylko czekac. Ludzie miesiacami czekali na koszuleczki, az w koncu do nich docieraly. Zamykam.


RE: z-;ist - Lookso - 02-05-2010 19:34

Ja mam podobnie jak ty. Na razie też będę czekał, a jak dłużej nie dostanę to przedstawię Lockerz.com e-maila z cytatami:

[Obrazek: quote-start.gif] Z-Listers: Congratulations on getting your status before March 19th! If you have not received your Z-List T-shirt yet, please update your settings with your full mailing address. It is our goal to send every person who obtained Z-List status by the cut-off date an exclusive tee. However, if you do not give us a valid mailing address by Wednesday March 31st, we will not be able to send you your Z-List T-shirt. Thank you! [Obrazek: quote-end.gif]


[Obrazek: quote-start.gif] Happy Friday! Don't forget ? make the Z-List by tonight 11:59 PM EDT and you'll get a collector's item t-shirt. They're going fast so get yours now before they end up on eBay! [Obrazek: quote-end.gif]

[Obrazek: quote-start.gif] Z-List Update: If you've made Z-List recently, be sure to update your Settings so we can get you the exclusive Lockerz tee. If you're not yet on the Z-List, remember you only have til March 19 at 11:59 PM EST ? four more days ? if you want to the T-shirt that's soon to be a collector's item! [Obrazek: quote-end.gif]

i powiem im co trzeba na ten temat Big Grin


RE: z-;ist - Tidus - 03-05-2010 09:03

(02-05-2010 18:53)domino1 napisał(a):  elo. mam takie pytanie : zostalem z-listerem juz z 2 miesiace temu...pisalem do nich co z moja koszulka(bo jeszcze wtedy ja rozdawali) a oni mi odpisywali z automatu ze jest nowa funkcja Play i itp.
co mam robic?

automat to tak robi.Jak napiszesz to automat wysyla jakies bzdety.
Musisz czekac i czekac kazdy dostaje <no nie kazdy> po paru miechach


RE: z-;ist - pespe - 03-05-2010 09:57

No ja zdobyłem Z-Lista 28 Lutego i cisza ;/


[Rozwiązane][Rozwiązane]z-;ist - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.