Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! (/Temat-Masz-pomysl-na-bota-program-itp-Pisz-64586)

Strony: 1 2 3 4 5


Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - matimus - 09-02-2013 23:00

Słuchajcie! Jerk Jest taka sprawa ,że możecie podawać mi na PW pomysły na boty,programy itp wspomagające zarabianie w internecie.
Ja te pomysły będę podawał pewnej osobie i jeżeli jej się spodoba któryś i uzna że dzięki niemu będzie można coś zarobić to wykona takiego bota bądź program za darmo !
Proszę o nie pisanie w dwóch,czterech zdaniach ,lecz o opisanie dokładnie co taki bot/ program miał by robić.


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - minister1234 - 09-02-2013 23:25

Zrobić za darmo to zrobi, a czy Ty go udostępnisz nam..? ;>


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Skipi - 09-02-2013 23:36

yt bot

lajki
komenty
suby

Smile

i potem :
sprawdzanie kont yt (czy dzialaja itp)
dodaj do ulubionych
anty like (lapki w dol)


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - matimus - 10-02-2013 08:18

(09-02-2013 23:25)minister1234 napisał(a):  Zrobić za darmo to zrobi, a czy Ty go udostępnisz nam..? ;>

No raczej Big Grin


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - aero2 - 10-02-2013 09:59

Myślę, że trzeba wybrać bota, który zarobi nam dużo w krótkim czasie.Smile


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - pikusix1 - 10-02-2013 10:10

(10-02-2013 09:59)aero2 napisał(a):  Myślę, że trzeba wybrać bota, który zarobi nam dużo w krótkim czasie.Smile

Myślę, że nie potrzebnie zgrywasz głupka.


Topic: Przydałby się zdecydowanie bot YT Smile


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - matimus - 10-02-2013 10:14

Słuchajcie...Piszecie np. :Bot do pozycjonowania strony.Dobra ale moglibyście napisać co dokładnie on ma robić ...


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Skipi - 10-02-2013 10:18

Co do tego bota youtube to juz nie musicie robic bo znalazlem 100% dziłającego i ma wszystkie funkcje a nawet wiele wiele wiecej Big Grin


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - aero2 - 10-02-2013 10:18

(10-02-2013 10:10)pikusix1 napisał(a):  Myślę, że nie potrzebnie zgrywasz głupka.
Lepiej zgrywać niż udawać jak Ty.

Bot do pozycjonowania - wklejasz link do strony i dodaje do wszystkich katalogów, zbiera backlinki, pozycjonuje w w Google, dalej nie wiem, nie znam się.


RE: Masz pomysł na bota, program itp ? Pisz ! - Admin - 10-02-2013 13:28

(10-02-2013 10:14)matimus napisał(a):  Słuchajcie...Piszecie np. :Bot do pozycjonowania strony.Dobra ale moglibyście napisać co dokładnie on ma robić ...

niczego głupszego jeszcze nie słyszałem w tym roku imprezaimpreza ale inicjatywa samego tematu bardzo fajna o ile faktycznie coś powstanie Smile
jeśli chodziło o tandetny pół automatów do dodawania katalogów to w sieci jest ich za darmo od groma.