Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zminimalizowanie sufbarów :) Działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Sposób na zminimalizowanie sufbarów :) Działa (/Temat-Sposob-na-zminimalizowanie-sufbarow-Dziala-64579)



Sposób na zminimalizowanie sufbarów :) Działa - BlackSkill - 09-02-2013 21:48

Witam Smile
Przez przypadek odkryłem jak minimalizować sufbary takie jak z-barre,Tendollars2surf,i inne (te testowałem).

Jeżeli ktoś ma mały monitor z niską rozdzielczością banery przeszkadzają.Np mojemu koledze który mnie męczył żebym coś na to znalazł Smile

Nie gwarantuje że działa na każdym systemie operacyjnym :/ Bo u mojego kolegi własnie nie :/

A więc do rzeczy Smile

Wchodzimy w menedżer zadań klikając na pasku zadań lub klikając ctrl+alt+delete Smile
[Obrazek: menab.png]

Klikamy prawym klawiszem na procesie (W moim przypadku z-barre) i klikamy minimalizuj.
[Obrazek: mena2.png]

Po wykonaniu tej czynności nasz baner z-barre będzie takiej wielkości jak na zdjęciu, a Tendolars2surf się zminimalizuje Smile
[Obrazek: mena3.png]
Aby wyświetlić sufbar wystarczy na niego kliknąć Wink

Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie Wink Myślę że się przyda Smile
A i Sorka za nieestetyczny pulpit ;D


RE: Sposób na zminimalizowanie sufbarów :) Działa - Arenoz - 15-02-2013 18:19

Ciekawy sposób na zmniejszenie, z tego co czytałem Ty i Twój kolega interesujecie się surfami...
Polecam wam więc surf:
http://www.surf.fenka.pl/?ref=Arenoz
(nie ma problemu ze zmniejszaniem, gdyż jest on w przeglądarce i nie musi być włączona przeglądarka na pulpicie Smile)