Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-64569)



Pomoc - PawkusPL - 09-02-2013 18:47

Witam, nie wiem czy dobry dział, jak nie to przepraszam, ale ten chyba najbardziej pasuje.

Otóż poszukuje osoby która jest doświadczona w zarabianiu przez internet i zarabia w nim nie mało, chciałbym aby ta osoba pokazała mi najlepsze strony do zarabiania, opisała ich działanie i ogólnie żeby pomagała mi zarabiać w internecie.. Taki jakby mentor Smile

Nie chodzi mi o taką jednorazową pomoc, czyli daje mi linki do stron, opisuje działanie ich i nara, tylko szukam osoby z którą będzie można skontaktować się na Skype czy GG i pomoże w każdym problemie itd.

Ja oczywiście w zamian będę rejestrował się z reflinków żeby chociaż trochę się odwdzięczyć. Mam dopiero 16lat ale to chyba nie będzie przeszkadzało w zarabianiu przez internet bo w większości stron nie patrzą na wiek, czekam na odpowiedzi i mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Smile


RE: Pomoc - daniel42na - 09-02-2013 19:03

1. Zajrzyj do działu poradniki klik
2.nikt nie poprowadzi Cię za rączke przez świat zarabiania, gdyż czas to pieniądz
3.Potem zajrzyj do działu uploading klik
4. nie zakładaj więcej tematów jeśli odpowiedź na pytania możesz znaleźć już na forum


Pomoc - Admin - 09-02-2013 19:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.