Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Limit linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Limit linków (/Temat-Zamkniety-Limit-linkow-6455)



[Zamknięty]Limit linków - Bot222 - 02-05-2010 17:21

Siema
Mam taki pomysł,żeby np jak będą jakieś linki na forum w temacie np do autofila czy skryptów to będzie pisało że tylko dla zarejestrowanych i tylko dla userów co maja 20 postów żeby konkurencia nie mogła zobaczyć.


RE: Limit linków - Bolt - 02-05-2010 17:33

To, że link tylko dla zarejestrowanych jest bez sensu, bo niezarejestrowani nie widzą działu poradniki... A od 20 postów to zaczną spamować by je nabić, lub pójdą do konkurencji, gdzie na pewno ta regułka jest. Jestem na nie


RE: Limit linków - Bot222 - 02-05-2010 17:37

No są tego plusy ale i też minusy ale jestem na tak


RE: Limit linków - Tidus - 02-05-2010 17:47

Jestem za tak .
Czemu?
Np. Inne fora mogą od nas sciągać trudną pracę nad greasemonkeyem, a tak będą musieli chociaz te 20 postow poswiecic zeby wiedziec jaki to skrypt i większości nie bedzie sie chcialo. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
Bolt - A jezeli konkurencja bedzie przychodzic do nas ,żeby zobaczyć te skrypty/linki ?


@Down
Kicha - szczegolne nie !!!
50 postow to jest ogromnie duzo dla nowicjuszy. Ktos sie zarejestruje przed restockiem ,a 30 postow i musi bic jeszcze 20 zeby sciagnac np. greasemonkey?


RE: Limit linków - Kicha - 02-05-2010 18:16

Wlasnie jestem na tak, co prawda sa tego minusy ale np nie 20 a 50 bo to juz aktywniejsi userzy troszke i byle kto by nie mial dostepu do tego typu rzeczy.
Wiecie jak ktos z naszego forum napisze jakis poradnik ktorego nie ma nigdzie to konkurenycjne fora beda chcialy go zdobyc itd.


RE: Limit linków - Admin - 02-05-2010 20:35

hmm nie wiem czy wiecie ale niezarejestrowani juz nie widza linkow od dlugiego czasu.

a pomysł z postami odpada. zamykam


[Zamknięty][Zamknięty]Limit linków - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.