Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat Nieaktualny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Temat Nieaktualny (/Temat-Temat-Nieaktualny-64526)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Cushioninv - surfer0700 - 16-02-2013 15:39

(16-02-2013 15:19)Artes48 napisał(a):  Co ma wspólnego autor tematu z zapisaniem się do programu?. Chyba każdy podejmuje decyzję z jakiego refika się zarejestruje. Jakbyś chciał wiedzieć to ja pierwszy odkryłem ten program i ja go przedstawiłem tylko że na innym forum. Chciałem tylko dodać więcej wiadomości, ale widzę że ktoś tu szuka dziury w całym. Nie masz co robić czy wstałeś lewą nogą ? Nie zależy mi na refiku tylko chcę pomóc ludziom zarobić trochę grosza. Nikt ci nie każe wchodzić w ten program jeśli nie masz ochoty a te wywody to możesz właśnie sobie schować tak jak to określiłeś w dupę!!!

beka
Zarejestruje się z refa autora tematu oczywiście.
Mam gdzieś że Ty to pierwszy odkryłeś. To przemekh10 założył tu temat, więc z jego refa się zarejestruje jeżeli program mi się spodoba.
Ja pierwszy odkryłem allegro i co? Zarejestrowałeś się z mojego reflinka?
No właśnie... Ogarnij się.


RE: Cushioninv - kleomenes - 16-02-2013 15:57

Zarejestrowałem się z refa w pierwszym poście. Jak mi coś $ skapnie to zapewne sprawdzę delikatnie ile TO jest warte Smile
Fajnie wygląda, udziały w firmie o ile są prawdziwe to fajny pomysł.


RE: Cushioninv - Smile - 18-02-2013 10:31

Prpgramik caly czas wyplaca, powinien pozyc 2 cykle.


RE: Cushioninv - tomazzi - 23-03-2013 09:45

W temacie dziwna cisza a jest jak najbardziej godnym polecenia Smile

akcje są na pewno realneSmile jest dostępna firma z polski z warszawy - z czystej ciekawości sprawdziłem czy istnieją, ho is ho, zadzwoniłem, rozmawiałem z menadżerem i są to ich realne akcje Smile

z drugiej strony z ciekawości by trzeba było skontaktować się z właścicielem programu na jakich zasadach się wszystko odbywa Big Grin może się by akcje mojej firmy pojawiły się w programie jak by oferta była interesująca IdeaIdea trzeba skrobnąć do nich i dowiedzieć się co i jak Smile


RE: Cushioninv - Arrekin - 23-03-2013 10:42

Jedno pytanie, jeśli to faktycznie inwestowanie w uczciwe biznesy to jakim cudem są tam zarobki 100% po miesiącu?

Jak dla mnie ROI jest tu dziwnie wysokie, możesz wytłumaczyć dlaczego to działa i nie jest piramidą?


RE: Cushioninv - tomazzi - 23-03-2013 10:47

(23-03-2013 10:42)Arrekin napisał(a):  Jedno pytanie, jeśli to faktycznie inwestowanie w uczciwe biznesy to jakim cudem są tam zarobki 100% po miesiącu?

Jak dla mnie ROI jest tu dziwnie wysokie, możesz wytłumaczyć dlaczego to działa i nie jest piramidą?

nie znam konkretów bo menadżer warszawskiej firmy w szczegółach nie był skoro do zdradzenia, dlatego jako przedsiębiorca napiszę w kwestii akcji mojej firmy i wtedy może poznam szczegóły już konkretnie Smile

co wiem na pewno to :
zyski są z % obrotu każdego miesiąca firmy której akcje "kupujemy"
środki inwestowane są w kruszec przez właściciela firmy Cushioninv i z tego kupujący akcje firm ma również %
i jest jeszcze 3 źródło którego na tą chwilę nie znam i z tego również otrzymujemy kupując akcje %
stąd ROI jest jakie jest, właściciel gdzieś czytałem tłumaczy się, że mogłoby ROI być znacznie większe, ale woli inwestować w rzeczy takie jak kruszec który zawsze będzie w obrocie dając zarobić z mniejszym zyskiem jak np giełda forex i działać latami zarabiając i on i inwestorzy jak dawać w ryzykowniejsze miejsca i mniej zarobić i szybciej zakończyć działalność

wiem, że miesięczny czysty zysk po odjęciu wszystkich kosztów firmy musi przekraczać 50 000 $ by została przyjęta a ich akcje były dostępne w programie


RE: Cushioninv - tomazzi - 24-03-2013 11:34

no to już wszystko wiem jak wygląda Smile

firma za 2500 moich akcji chce 15% z miesięcznych zysków firmy

ja z tego otrzymuję 50% z każdej zakupionej akcji każdorazowo, spisywana jest umowa na 5 lat plus z 2 źródeł finansowania środków programu przez 5 lat z wygenerowanych środków z moich akcji otrzymuję co miesiąc 20%

środki finansowania w programie wyglądają na następującej zasadzie :

- % z zysków firmy których akcje są dostępne - pieniądze z zysków firmy również są inwestowane - tutaj właściciel firmy decyduje w która opcję pieniądze mają być wpłacone, lub też w oba warianty
- zarobek z inwestycji w kruszec z pieniędzy za zakupione akcje przez inwestorów
- lokaty bankowe za zakupione akcje przez inwestorów

w przypadku 2 i 3 pauzy pieniądze z wpłat osób inwestujących są rozdzielane 50 na 50

jest weekend, jutro "zapędzę" zarówno prawnika jak i księgowego by 1 sprawdził dokumenty od strony prawnej jak to wszystko wygląda, a księgowego jak to wyjdzie od strony finansowej - jeśli będzie grało i śpiewało to wejdę w interes z nimi Smile


RE: Cushioninv - Arrekin - 24-03-2013 12:27

wciąż nie widzę skąd bierze się podwojona kasa po miesiącu, ale skoro chcesz w to wejść to mam nadzieję że zdasz nam tutaj dokładny raport : )

Wygląda to bardzo ciekawie tylko martwi mnie to ogromne ROI


RE: Cushioninv - tomazzi - 24-03-2013 12:30

(24-03-2013 12:27)Arrekin napisał(a):  wciąż nie widzę skąd bierze się podwojona kasa po miesiącu, ale skoro chcesz w to wejść to mam nadzieję że zdasz nam tutaj dokładny raport : )

Wygląda to bardzo ciekawie tylko martwi mnie to ogromne ROI

kilka źródeł finansowania, wydaje mi się bardziej rozsądnym programem od univest
inwestuję jako inwestor - powiem szczerze ładnie daje zarobić, jestem w nim można powiedzieć od początku także nie ma co narzekać, myślę, że długie miesiące działania przed nim


jeśli będzie to dla mnie opłacalne to również wejdę z akcjami swojej firmy - jeszcze zobaczy się z jaką ilością Big Grin


RE: Cushioninv - Kamilos397 - 25-03-2013 13:49

Jakoś nie do końca wierzę aby była to inwestycja w realną firmę Smile

Płaci nadal?? Big Grin