Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień (/Temat-Hardkorowy-Koksu-na-MMA-Attack-3-27-Kwiecien-64516)

Strony: 1 2 3


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - kleomenes - 09-02-2013 00:09

Odnośnie ostatniego zdania, w UFC znalazło by się kilku Big Grin A gdyby jeszcze wskoczył wyżej wagowo, piękna sprawa.


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Mksuzi - 09-02-2013 00:24

Gdyby wskoczył wyżej wagowo - myślę nie byłby sobą.

Tam już są szkolone byczki. Do natarczywego ataku i ciężko jest przestawić swój tryb walki.

Po ostatniej walce kvalidova myślę, że jeszcze nie jest odpowiednio gotowy na pełne wejście w UFC. Ale... Powinien dostawać teraz walki z graczami z UFC.

Bo przestaje mi się podobać gdy widzę jak khalidov świetnie sobie radzi ze swoimi zawodnikami. Po ostatniej walce widziałem, że khalidov stracił kontrolę nad walką i to było to. Zobaczyłem go w sytuacji w której miał bardzo ciężko - czyli rywal kontrolował akcję.

No cóż, nie mogę się doczekać kolejnych walk Smile


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - kleomenes - 09-02-2013 00:30

Z tym wskakiwaniem o wagę wyżej to chyba przesadziłem, masz rację, myślę że faktycznie ciężko było by się mu przestawić.
Odnośnie dobierania zawodników, to jeśli chce być najlepszy i się rozwijać to jakichś knypów z UFC mogli by dla niego skołować.


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Mksuzi - 09-02-2013 00:43

Tylko widzisz. By taki "knypek" z UFC tu przyleciał to KSW musi mu wypierdzielić kwotę większą niż sam khalidov dostanie. Bo ... ? Bo tam są dolary. I jakby se ziomek wymienił z polskich na dolary to by mu się praktycznie nie opłaciło Idea

Obecnie śledzę galę Bellator - świetne walki, rywale niesamowici - gdyby stamtąd dało się kogoś ściągnąć...


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - ElArturo - 20-02-2013 17:19

Czekam już na tą walkę Smile


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Papass - 21-02-2013 10:23

(09-02-2013 00:43)Mksuzi napisał(a):  Tylko widzisz. By taki "knypek" z UFC tu przyleciał to KSW musi mu wypierdzielić kwotę większą niż sam khalidov dostanie. Bo ... ? Bo tam są dolary. I jakby se ziomek wymienił z polskich na dolary to by mu się praktycznie nie opłaciło Idea
Ktoś kto siedzi w UFC, nie może nawiązać kontraktu z KSW. Więc, albo przyjadą do Mameda goście, którzy walczyli kiedyś na UFC, i życiową formę mają za sobą. Albo tacy, którzy nie toczyli jeszcze walk na największych galach. Nasza polska federacje teoretycznie oferuje warunki nie do odrzucenia. Jeżeli Mamed mógł wyjechać do USA walczyć na UFC, a pozostał w Polsce, to przecież musi w tym coś być.. Wink

Jeżeli chodzi o Burneikę.. Będzie to śmiesznie wyglądało, tak jak poprzednia walka, którą ciężko było nazwać walką. Potencjalni rywale to brat Pudzianowskiego lub kulturysta Piotrkowicz. Potwierdzone przez D.Cholewę.


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Magnus - 12-03-2013 19:49

Prawdopodobnie przeciwnikiem Roberta będzie Dawid Ozdoba.


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - 30procent - 22-03-2013 10:15

hardkorowy bedzie walczyl z ozdoba?
chyba nie


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - Magnus - 28-04-2013 15:42

Jakie wrażenia po walce ? Smile


RE: Hardkorowy Koksu na MMA Attack 3 - 27 Kwiecień - yazir - 28-04-2013 15:44

Trudno nazwać to walką Xpokerface
Jeden ucieka, drugi stoi i gania na zmianę beka