Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona www pytanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona www pytanie? (/Temat-Strona-www-pytanie-64510)



Strona www pytanie? - bmw - 08-02-2013 18:05

Witam,zalozilem wlasna stronke w google site chcialbym sie zapytac czy jak bym wykupil domena,zmenila by sie nazwa strony tak ze by bylo koncuwka .pl albo .com,czy jest to mozliwe jezely to jest strona darmowa?


RE: Strona www pytanie? - surfer0700 - 08-02-2013 18:09

W ogóle nie rozumiem o czym Ty piszesz, rozwiń się.
Poza tym jakbyś pisał ze słownikiem byłoby mi bardzo miło.


RE: Strona www pytanie? - bios - 08-02-2013 18:13

Lekko znam język gimnazjalny Lol

Cytat:Witam,założyłem stronkę w google(?), chciałbym się zapytać czy jak bym wykupił domenę, zmieniła żeby nazwa strony zmieniła się na .pl albo .com,czy jest to możliwe jeżeli to jest strona darmowa?

Chyba jemu chodzi, że ma np. blog na blogspocie i że wykupi domenę czy się zmieni na .pl .com w zależności od tego jaką kupi.

Odpowiedź brzmi TAK!


Zainteresuj się tym autorze: KLIK


RE: Strona www pytanie? - bmw - 08-02-2013 18:28

Bios dziękuję za odpowiedź o to mi właśnie chodzi,nie znam sie na tym i nie widzialem jak sie dokładnie zapytaćSmile


RE: Strona www pytanie? - bios - 08-02-2013 18:30

Jak kupisz domenę to musisz ją przekierować na Twoją stronę dotychczasową. Tyle Smile


@down

Jeszcze będzie czas na repy Lol


RE: Strona www pytanie? - surfer0700 - 08-02-2013 18:31

Aaaa.... O to chodziło. Następnym razem spróbuj bardziej opisać problem Wink

OFFTOP:
Rolleyes

Nie no BIOS - szacunek dla Ciebie! Repek leci.

edit:
Limit repków wyczerpany Sad