Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop + mały konkurs. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Shop + mały konkurs. (/Temat-Shop-maly-konkurs-64506)



Shop + mały konkurs. - bios - 08-02-2013 16:33

Nie będę śmiecił w tamtym temacie, bo tyczy się czego innego.

1. Coś ala "Liga typerów". Dokładniej chodzi mi o zbliżającą się Ligę mistrzów.
Nagrody w postaci FG lub odznak? Sam nie wiem.

2. Co do shopu to dodałbym tylko możliwość zmiany podpisu pod nickiem.


RE: Shop + mały konkurs. - Pablo1878 - 08-02-2013 17:01

(08-02-2013 16:33)bios napisał(a):  Nie będę śmiecił w tamtym temacie, bo tyczy się czego innego.

1. Coś ala "Liga typerów". Dokładniej chodzi mi o zbliżającą się Ligę mistrzów.
Nagrody w postaci FG lub odznak? Sam nie wiem.

2. Co do shopu to dodałbym tylko możliwość zmiany podpisu pod nickiem.

Co do 'Ligi typerów' to fajny pomysł. Smile Ja bym proponował zagrać ze wpisowymi 10 FG ≈ 60 groszy. Cała pula do podziału. Smile


Odp: Shop + mały konkurs. - Slight - 08-02-2013 17:07

Jest za! Fajny pomysł.. trochę rozrywki się przyda. Big Grin

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Shop + mały konkurs. - Babcia_Irenka - 08-02-2013 20:20

Jestem za Big Grin


RE: Shop + mały konkurs. - Admin - 12-02-2013 16:40

Ligetyperów już zaczałeś prowadzić wieć temat chyba wyczerpany Smile

A co do forumowego shopu...
Jak się zapatrujecie na koszulki firecasha za 900fg~ warto dodać? Firecash w konkursach dawał możliwość wygrania takowych koszulek, po wstępnej rozmowie z nimi można by było takie koszulki dodać do shopu, jednak cena jest stosunkowo wysoka. Dlatego pytanie do Was czy ktoś byłby zainteresowany (Gdyby takowe fg posiadał).


RE: Shop + mały konkurs. - Ty27mek - 12-02-2013 16:43

(12-02-2013 16:40)Admin napisał(a):  Ligetyperów już zaczałeś prowadzić wieć temat chyba wyczerpany Smile

A co do forumowego shopu...
Jak się zapatrujecie na koszulki firecasha za 900fg~ warto dodać? Firecash w konkursach dawał możliwość wygrania takowych koszulek, po wstępnej rozmowie z nimi można by było takie koszulki dodać do shopu, jednak cena jest stosunkowo wysoka. Dlatego pytanie do Was czy ktoś byłby zainteresowany (Gdyby takowe fg posiadał).

A może po prostu koszulki Zarabiam.com? Kwestia czarnej koszulki z "łapką z kasą" na przodzie i tyle by wystarczyło Smile

W pierwszym poście było wspomniane o odznakach, będą one wprowadzone (chodzi mi szczególnie o tą starą formę, która została wyłączona dla optymalizacji przy zamuleniach).