Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega-Surf.pl na sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mega-Surf.pl na sprzedaż (/Temat-Mega-Surf-pl-na-sprzedaz-64500)



Mega-Surf.pl na sprzedaż - he4455 - 08-02-2013 12:10

zapraszam do udziału w aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=3000357359

dużo osób chciało by taki


RE: Mega-Surf.pl na sprzedaż - tomazzi - 08-02-2013 12:11

nie spamuj człowieku bo wylecisz z banem na zbity pysk z tego forum


RE: Mega-Surf.pl na sprzedaż - Coristo - 08-02-2013 12:59

Zły dział, przenoszę.
Nie dubluj tematów.


RE: Mega-Surf.pl na sprzedaż - Nicktim - 08-02-2013 13:29

Taka ciekawostka: "klijent w ogóle nie zasługuje na uwage wysłałem mu odrazu skrzynie jako iż mu zaufałem i czekałem na wpłate po ponad miesiącu i po ponoć wysłaniu pieniędzy brak odpowiedzi ale zostanie powołany do allegro i może sprawa sie wyjaśni"

"Nie wywiązał się z umowy zakupił przedmiot i nie zapłacił Odradzam wszystkim tego alegrowicza"


Źródło


RE: Mega-Surf.pl na sprzedaż - tomazzi - 08-02-2013 13:32

(08-02-2013 13:29)Nicktim napisał(a):  Taka ciekawostka: "klijent w ogóle nie zasługuje na uwage wysłałem mu odrazu skrzynie jako iż mu zaufałem i czekałem na wpłate po ponad miesiącu i po ponoć wysłaniu pieniędzy brak odpowiedzi ale zostanie powołany do allegro i może sprawa sie wyjaśni"

"Nie wywiązał się z umowy zakupił przedmiot i nie zapłacił Odradzam wszystkim tego alegrowicza"


Źródło

a to dobre Smile
ci licytujący to pewnie koledzy by ruch na aukcji zwiększyć bo być może wtedy znajdzie się baran co będzie licytował by zakupić coś co nawet jak by za darmo oddał to nie wiem czy byłby ktoś zainteresowany


Mega-Surf.pl na sprzedaż - surfer0700 - 26-06-2013 18:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.