Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Drugi restock - plotka czy fakt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Drugi restock - plotka czy fakt (/Temat-Rozwiazane-Drugi-restock-plotka-czy-fakt-645)

Strony: 1 2


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - madison - 01-01-2010 14:17

(01-01-2010 13:49)WojaS_PL napisał(a):  Teraz to już sam nie wiem czy im wierzyć w to co mówią. Dla mnie to kolejne obiecanki - cacanki. Szczerze mówiąc po tym jak zrobili nas w jajo z tymi restockami przestałem im ufać. Poczekam do niedzieli i zobaczę czy coś nowego w ogóle wprowadzili.

jak Cie niby zrobili w jajo?? kurcze,wszyscy gadaja ze mialo byc 5,10,30 restockow. gdzie to niby OFICJALNIE bylo podane??bo ja jakos sobie nie przypominam takiej info.kazdy po cichu liczyl na conajmniej 2 tury,ale ich nie bylo.nikt nic nie obiecywał


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - goly7 - 03-01-2010 18:17

Dokładnie. Nigdzie nie było napisane ile będzie rozdań .. Tak myślałem, że to plotka. W ogóle ten restock to jakiś niewypał. Ludzie się bawią na Sylwestrze, a tu restock xD


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - Magnus - 03-01-2010 20:31

(01-01-2010 10:05)Mrowa91 napisał(a):  tak jak pisalo na jakims blogu ze nagrody beda codziennie i bedzie mozna sobie wtedy cos zamowic. ciekawe kiedy wejdzie to w zycie ;d

Ciekawe czy wyrobią się z wysyłką


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - THCLORD - 07-01-2010 21:51

no poprzedni restoc byl porazka jak mozna tak ludzi traktowac zamiast sie bawic uwazaja ze bedziemy siedziec wpatrzeni w monitor


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - cubi - 07-01-2010 22:11

ja to samo mysle co wy, ja tu na imprezie jestem i na drugi dzien sie dowiedzialem ze restoc byl, a tak dlugo na niego czekalem Sad


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - Alcor - 07-01-2010 23:05

No panowie trzeba było się poświęcić żeby coś zgarnąć. Tongue


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - Zythus - 08-01-2010 06:50

Poświęcić się tak jak ja. Jak wbiłem o 00:40 to jeszcze coś tam było z restocku Big Grin


RE: Drugi restock - plotka czy fakt - cubi - 08-01-2010 15:48

no pewnie ze cos bylo bo zaden sie nie spodziewal ze beda nagrody w sylwestra Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Drugi restock - plotka czy fakt - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.