Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy a inwestowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Buxy a inwestowanie (/Temat-Buxy-a-inwestowanie-64496)



Buxy a inwestowanie - pokezaju - 08-02-2013 11:39

Witam wszystkich klikaczy tego forum.
Mam do was pytanie.
Ostatnio w NeoBux (zacząłem znowu po 3 latach) wykupilem pakiet 3 ref po $0.6 i licząc jakby klikali dzień w dzień zyskał bym trzykrotnosc na koniec miesiąca. To samo zrobiłem na Probuxie. I występuje z pytaniem. Czy warto inwestować w Buxy jak tak to jakie ,żeby powiedzmy dorobić się na ten moment 10$/miesiac. Jesli nie to w co najlepiej warto aby małym kosztem pracy zyskać na plus?
Dzięki z góry za odpowiedzi Smile


RE: Buxy a inwestowanie - tomazzi - 08-02-2013 11:48

opcja szukaj nie gryzie
masz podobny temat na forum, wystarczy w nim napisać, po co spamujesz i dublujesz zakładając temat o tematyce i zapytaniu dokładnie takim samym jak twoje


osobiste zdanie : daj sobie spokój z guzikami w buxach, więcej i szybciej zarobisz inwestując w hyip i ponzi, ale to każdego wybór czy chce zarabiać pierdolniki marnując czas na klikanie kilkuset reklam dziennie, czy zarabiać konkretne pieniądze bo jedni lubią rybki a inni akwarium


RE: Buxy a inwestowanie - pokezaju - 08-02-2013 11:56

Wyszukałem i nic nie znalazło dlatego tez zapytałem.
Obczaje ten hyip i ponzi. Dzięki za odpowiedź


RE: Buxy a inwestowanie - tomazzi - 08-02-2013 12:00

(08-02-2013 11:56)pokezaju napisał(a):  Wyszukałem i nic nie znalazło dlatego tez zapytałem.
Obczaje ten hyip i ponzi. Dzięki za odpowiedź

wystarczy śledzić dział inwestowanie na forum i refback za pieniądze, gdzie zapisując się pod kimś uzyskasz jeszcze refback spełniając warunki otrzymania refback Smile

w dziale o buxach są tematy odnośnie inwestowania w nich, niestety nie zawsze szukajka coś pokazuje i trzeba samemu prześledzić dany dział


RE: Buxy a inwestowanie - bmw - 08-02-2013 12:41

Witam jezely juz inwestujes to lepiej wedlug mnie zaiwestuj w probux masz tam lepszy zarobek od klikow rented referalls,kiedys klikalem w neobux nie oplaca sie tam wynajac poleconych maja po 2-3 kliki dzienne i nawet nie odziskasz kase ktora wydałes na poleconych


RE: Buxy a inwestowanie - Mansfield - 04-04-2013 20:23

buxy się nie opłacają . Lepsze są surfbary czy programy partnerskie, do których najcześciej potrzebujesz własnej strony. Jeśli chodzi o surfbary to polecam
20$toSurf


RE: Buxy a inwestowanie - pokezaju - 05-04-2013 06:14

Ten surfbar to już jest prawie SCAM. Mam dobrego Buxa gdzie co 5 dni można wyciągnąć do 4$+ ,ale przez jeb*ne polaczki my polacy musimy kupować premium ,bo cheatowali.


RE: Buxy a inwestowanie - makingmoney - 05-04-2013 11:58

...