Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawy(?) pomysł :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ciekawy(?) pomysł :) (/Temat-Ciekawy-pomysl-64490)

Strony: 1 2 3


Ciekawy(?) pomysł :) - bios - 08-02-2013 10:11

Witajcie.

Wychodzę do Was(administracji) z propozycją aby co miesiąc/kwartał/rok robić ankietę dotyczącą użytkowników. Np. Najlepszy moderator/użytkownik, największy spamer, najbardziej pomocna osoba itd... Ludzie w temacie zgłaszają kandydatury, a później właśnie głosowanie Big Grin

Do tego dorzuciłbym zbieranie punktów za posty, np. 1 post = 1 pkt.
Za np. 100 pkt - 5fg, 200 pkt- kolejne 5/10 fg, itd...
Oczywiście można by było też wymieć punkty na jakieś specjalności, np. własny tekst pod nickiem - 1000 pkt, Konto premium RG - 500 pkt, coś jeszcze - kolejne pkt.

Tak to wygląda z mojej strony. Oczywiście pomysły są do dopracowania. Myślę, że jest to ciekawe uprzyjemnianie sobie życia forumowiczów.


Pozdrawiam,
bios.


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - rozekrr - 08-02-2013 10:18

Jak dla mnie pomysł ciekawy. Przyczyniło by się to również do dalszego rozwoju zarabiam.com, zdobyte punkty można będzie również wymieniać na gadżety dostępne w sklepie. Chętnie poczekam na reakcję, co się z tym narobi Smile


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - bios - 08-02-2013 10:20

Wiadomo, tylko te gadżety to za większą ilość pkt. I też nie koniecznie to musi być 1 pkt - 1 post.


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - Satan - 08-02-2013 10:43

Zbieranie punktów za posty ? To nie przejdzie Wink Pierwszy nie jesteś z tym pomysłem. Już coś kiedyś takiego tutaj było, i uwierz mi, był taki spam że ja pi#$%ole.


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - surfer0700 - 08-02-2013 10:54

Jak dla mnie pomysł "punkty za posty" jest kiepski.
Dlaczego?
A no dlatego, że wtedy dopiero zacznie się spam.
Każdy będzie pisał byle co, aby tylko zdobyć jak najwięcej FG.
Im więcej postów tym lepiej, jednak posty muszą mieć jakąkolwiek WARTOŚĆ.
Ponadto FG znowu stałoby się 'niczym'.


Odp: Ciekawy(?) pomysł :) - bios - 08-02-2013 10:56

Mówię o postach merytorycznych, np. Post ma mieć 200 znaków.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - yazir - 08-02-2013 10:59

Ogólna idea jest ciekawa, ale opcja z punktami za posty to dno.
Nawet jak będą liczyły się tylko posty merytoryczne o wyznaczonej długości. To wtedy trzeba będzie sprawdzać wszystkie posty i oceniać ich merytoryczność, co może nie być obiektywne wg niektórych osób...


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - tomazzi - 08-02-2013 11:05

moim zdaniem głupota, mówisz nudzi ci się na feriach to z nudów różne bzdury wymyślasz byle czas zabić
moderatorzy mają już co robić i na pewno im się nie nudzi, a by sprawdzać posty pod kątem twojego pomysłu - utopia totalna


RE: Ciekawy(?) pomysł :) - Admin - 08-02-2013 11:07

(08-02-2013 10:11)bios napisał(a):  Witajcie.

Wychodzę do Was(administracji) z propozycją aby co miesiąc/kwartał/rok robić ankietę dotyczącą użytkowników. Np. Najlepszy moderator/użytkownik, największy spamer, najbardziej pomocna osoba itd... Ludzie w temacie zgłaszają kandydatury, a później właśnie głosowanie Big Grin

Do tego dorzuciłbym zbieranie punktów za posty, np. 1 post = 1 pkt.
Za np. 100 pkt - 5fg, 200 pkt- kolejne 5/10 fg, itd...
Oczywiście można by było też wymieć punkty na jakieś specjalności, np. własny tekst pod nickiem - 1000 pkt, Konto premium RG - 500 pkt, coś jeszcze - kolejne pkt.

Tak to wygląda z mojej strony. Oczywiście pomysły są do dopracowania. Myślę, że jest to ciekawe uprzyjemnianie sobie życia forumowiczów.


Pozdrawiam,
bios.

Ok, więc przedyskutujmy te 3 pomysły


1) Punkty za posty
Tak jak Satan pisze "to nie przejdzie", absolutnie nie będzie żadnych praktyk tego typu, słabe/nowe fora, które dopiero startują i nie mają aktywnych użytkowników stosują takie praktyki, nam tego nie potrzeba, na Zarabiam.com przesiaduje wielu inteligentnych earnerów, których nie trzeba zachęcać do inteligentnej dyskusji, jesteśmy rozwiniętym forum, jak na taką niszową tematykę jaką jest zarabianie przez internet. Poza tym takie postępowanie zawsze generują MASĘ SPAMU. Kolejna sprawa - FG, gdyby można było je zdobyć za posty to po raz kolejny nie miało by żadnej wartości (jak rok temu), na chwilę obecną jest to ceniona forumowa waluta i tu się nic nie zmieni.


2) Dodatki w SHOPie
Jeśli brakuje Wam czegoś w shopie to nie ma sprawy można ten temat przedyskutować - czy to gadżety czy to przywileje - ale proszę aby do takich spraw założyć osobny temat.

3) TOP Moderator/User
Pierwsza część pomysłu jest bardzo dobra, znam kilka for o tematyce morpg i faktycznie sprawdzał się ten pomysł, można by coś takiego dodać i u nas, trudniej będzie znaleźć osobę która się tego podejmie Smile być może jest jakiś kandydat? a może psikusix? Jego wywiady to 1 klasa Smile
Pomysł trzeba nieco dopracować i podzielić na kategorie, ale to już bułka z masłem Smile


Odp: Ciekawy(?) pomysł :) - bios - 08-02-2013 11:10

Fakt. A prowadzenia sam chętnie bym się podjął. Lol

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2