Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Nowa koszulka FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Nowa koszulka FC (/Temat-Sprzedam-Nowa-koszulka-FC-64489)

Strony: 1 2


RE: [Sprzedam]Nowa koszulka FC - Gittech - 08-06-2013 08:48

Moge wziasc za 20 razem z przesylką Smile


RE: [Sprzedam]Nowa koszulka FC - Filox - 09-06-2013 13:58

Odpada.. 10 zł to kosztuje zwykła tania, biała bawełniana koszulka Smile


RE: [Sprzedam]Nowa koszulka FC - Filox - 25-06-2013 09:17

Odświeżam.. ! Oferta nadal aktualna.


RE: [Sprzedam]Nowa koszulka FC - Skipi - 25-06-2013 09:38

A ta niby nie jest tania ?
Bo materiał wysokiej klasy to na pewno nie jest.


RE: [Sprzedam]Nowa koszulka FC - poczmail - 25-06-2013 09:46

Chodzi też o napis, prestiż i sam wydruk. Smile Na pewno warta jest więcej niż 10 zł, ale bez przesady, żeby żądać za nią nie wiadomo ile. Smile A koszta przesyłki też robią swoje...


RE: [Sprzedam]Nowa koszulka FC - Filox - 25-06-2013 09:59

Ja cennika poczty polskiej nie ustalałem Smile A cena 20 zł za koszulkę FC.. wydaję mi się i tak dosyć niską ceną. Bo chyba nigdzie na necie/w sklepie nie kupisz takiej koszulki. Tak mi się wydaję.


[Sprzedam]Nowa koszulka FC - surfer0700 - 26-07-2013 00:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.