Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ProBux (/Temat-ProBux-64448)

Strony: 1 2


ProBux - pomagamzarabiac - 07-02-2013 13:42

Latwo sie zbiera kase ok. 30 reklam dzienie od 0,001 do 0,02 $ za jedna reklame wyplata jest od 5$ napewno wyplacaja ,bo widzialem juz dowody dobry bux bo dziennie wyciagam okolo 8-9 centa jak juz klikniesz w wszystkie reklamy ,to i tak co jakis czas pojawiaja sie pojedyncze tutaj macie linka poleconego z gory dzieki

http://www.probux.com/?r=gremi

oddam tez refa za ref gg 11771572

polecam , pozdrawiam


RE: ProBux - tomazzi - 07-02-2013 13:43

po pierwsze spamerze znajomość regulaminu forum się kłania:

- brak postów na zamieszczenie reflinku
- brak czystego linku


RE: ProBux - pomagamzarabiac - 07-02-2013 13:45

(07-02-2013 13:43)tomazzi napisał(a):  po pierwsze spamerze znajomość regulaminu forum się kłania:

- brak postów na zamieszczenie reflinku
- brak czystego linku



RE: ProBux - pomagamzarabiac - 07-02-2013 13:46

inni jakos tez maja reflinki i co ? ja nie mowie ,ze maja wchodzic ,tylko moga


RE: ProBux - tomazzi - 07-02-2013 13:48

(07-02-2013 13:46)pomagamzarabiac napisał(a):  inni jakos tez maja reflinki i co ? ja nie mowie ,ze maja wchodzic ,tylko moga

ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje...
trzeba mieć odpowiednią ilość postów by zamieścić reflink, a ty ich nie masz więc reflinku w tematach zamieszczać nie możesz
spamuj dalej, szybciej zakończysz karierę z banem niż ją na tym forum rozpocząłeś


RE: ProBux - tomazzi - 07-02-2013 13:50

dodatkowo opcja szukaj nie gryzie i gwarantuję, że jak skorzystasz to nie upierdoli ci ręki ani nie połknie myszki

http://zarabiam.com/Temat-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894?highlight=ProBux

twój temat to dubel i miejsce dubla na tym forum to kosz


RE: ProBux - pomagamzarabiac - 07-02-2013 13:59

jaki kozaczek w internecie ..
ktos Cie kiedys dopadnie
i nie wyzywaj ,bo tylko dzieci wyzywaja ..
to ,ze Ty masz tam iles postow ,to mnie nie obchodzi i nie musisz sie chwalic ,i jak jeszcze tu cos napiszesz ,to widac jaki z Ciebie dzieciak.
Pamietaj ,ze na forum sie nie wyzywa ludzi.


RE: ProBux - tomazzi - 07-02-2013 14:04

(07-02-2013 13:59)pomagamzarabiac napisał(a):  jaki kozaczek w internecie ..
ktos Cie kiedys dopadnie
i nie wyzywaj ,bo tylko dzieci wyzywaja ..
to ,ze Ty masz tam iles postow ,to mnie nie obchodzi i nie musisz sie chwalic ,i jak jeszcze tu cos napiszesz ,to widac jaki z Ciebie dzieciak.
Pamietaj ,ze na forum sie nie wyzywa ludzi.

już mam się ciebie bać czy jeszcze poczekać ?
takie gatki to do kolegów dzieciaku, takiego szczyla jak ty to strach się bać
podrośnij, zmądrzej i wtedy porozmawiamy bo na razie za straszny małolat jesteś by ze starszymi dyskutować
dodatkowo polecam nauczyć się pisać i dużo ci lat brakuje bym dla ciebie był dzieckiem
jak ci napisałem - spamuj dalej reflinkiem bez jego możliwości zamieszczenia, dubluj a szybko wylecisz na zbity pysk z tego forum z banem, to nie jest forum dla infantylnych spamerów, źle trafiłeś


RE: ProBux - pomagamzarabiac - 07-02-2013 14:11

Az taki masz zal ,ze dalem ref linka ? jak dostane bana ,to dostane .. o mnie sie nie mart
i wgl na Chuj sie tu wpierdalasz ?


RE: ProBux - Pablo1979 - 07-02-2013 14:13

Myślę że to już koniec Twojej przygody z Forum Zarabiaj.