Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! (/Temat-Tajemnica-Rosjan-rozwiklana-6441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - method321 - 03-05-2010 14:24

Ciekawe czy jak przywrócą captche ruscy coś na nią wymyślą Tongue

Bo na tym reestocku bo było nie fair że jedni siedzieli 3 godziny przed kompem by coś wygrać i zostawały im same tapety, a inni kiedy boty wygrywały dla nich najlepszą elektronikę sobie biegali po dworze/spali itp


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Silek - 03-05-2010 14:47

Na którymś filmiku widziałem, że bot sam uzupełnił dane i wpisał od razu captche z miejsca, więc to żaden problem. No chyba, że to był fake Wink No ale jakby nie było można zastosować w nim rozpoznawanie tekstu OCR i po kłopociku. Bocik se dałby rade a co za tym idzie ruscy Smile


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Tech - 04-05-2010 15:30

Oczywiście, że istnieją odpowiednie 'narzędzia' do rozszyfrowywania captchy. Jednak jest to oczywiście nielegalne i zabronione przez Lockerz.


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Mariolars - 04-05-2010 15:53

Także trzeba tylko czekać.jaki im to wypaliło


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Zellus - 04-05-2010 15:54

Taki bot co czyta captche jest prawktycznie niemożliwy do napisania(przez normalnych ludzi), bo jak dobrze wiemy komputer nie posiada lewej półkuli...

Pozatym według mnie powinni korzystać z jakiegoś autorskiego skryptu na captche, bo ten co mają teraz ma jeszcze wiele innych serwisów i napewno jest dużo osób które chcą go schakować://


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Lookso - 04-05-2010 16:44

Można stworzyć zaawansowanego bota, który będzie czytał capthę, ale trzeba się na tym na prawdę bardzo znać.


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - qazwsx - 04-05-2010 19:59

Piszmy do lockerz że restocki są nie fer bo dobre nagrody zbierają tylko oszuści. psp wygrywają tylko zaawansowane boty (hakerzy itp.)


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Mlody666 - 04-05-2010 20:28

Też mi się nie podobają takie zagrywki, dlatego od początku uważałem że idea restoków jest nie do końca sprawna bo wygrywają oszuści i ściemniacze...


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Obama - 04-05-2010 22:01

Haha Ruscy dobrzy są Big Grin Polak, Rusek dwa bratanki. Im się uda to i nam się uda Big Grin A co do skryptu to po rusku łatwo ogarnąć co i jak Big Grin


RE: Tajemnica Rosjan rozwikłana ?! - Kalis - 05-05-2010 14:23

ooo fajnie Smile