Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto League of Legends 30 lvl Nordic+East OP. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto League of Legends 30 lvl Nordic+East OP. (/Temat-Sprzedam-konto-League-of-Legends-30-lvl-Nordic-East-OP-64404)



Sprzedam konto League of Legends 30 lvl Nordic+East OP. - kracyk1992 - 06-02-2013 11:54

Witam, mam do sprzedania konto League of Legends na serwerze Nordic+East, konto posiada 30 lvl oraz jest założone od 1 sezonu, w 1 zesonie elo wynosiło 1500+, w 2 sezonie 1460+, w 3 sezonie aktualnie 1 dywizja srebra, kilka winów do złota.

Sezon 2:
- Złote obramowanie na solo q.
- Złote obramowanie na 3v3.
- Złote obramowanie na 5v5.

Ogólne:
Ranked Wins: 75
Normal Wins: 401

Postacie(71), skiny(15):
Ahri, akali, alistar(skin), amumu, anivia, annie, ashe, caitlyn, cho'gath, corki, mundo, evelynn, ezreal, fiddlesticks, fizz, galio(skin), gangplank(skin), garen(skin), gragas, graves, irelia, janna(skin za złoto w s2), jax, karma, karthus, kassadin(skin), katarina, kayle, kennen, le'blanc, lee sin(skin), lux(skin), malphite, master yi, miss fortune, mordekaiser, morgana, nasus, nidalee, nunu, olaf, pantheon, poppy, rammus(skin POLAND IEM KATOWICE SPODEK), renekton, rengar, riven, ryze, shaco(skin), shen, shyvana, singed, sion, sivir, skarner, sona, soraka, talon(skin), taric, teemo, tristana(skin), trundle, tryndamere, twisted fate, udyr, vayne, veigar, warwick, xin zhao, yorick(skin), zilean.

Konto jest bardzo zadbane, ja sprzedaje jedynie czas poświęcony League of Legends, konto jest własnością Riot Games.

Cena jaka mnie interesuje: 50-60 zł.
Forma płatności: Przelew, najlepiej internetowy.
Mój bank: PKO Bank Polski.
Allegro: Brak, zablokowane z powodu nie opłacania konta.
Kontakt: GG: 39394508.

Na koniec dodam, że konto jest bardzo znane z turnieji, GO4LOL. Po zakupie oddaję konto ESL związane z tym kontem, albo napiszę prośbę o usunięcie go z mojego konta ESL.

Pozdrawiam, do usłyszenia!


Sprzedam konto League of Legends 30 lvl Nordic+East OP. - surfer0700 - 26-06-2013 18:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.