Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matsol Program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Matsol Program partnerski (/Temat-Matsol-Program-partnerski-64399)



Matsol Program partnerski - krzysiekmat - 06-02-2013 00:18

Matsol

http://pp.matsol.pl/index.php?pol=238 Reflink dziękuje

http://pp.matsol.pl czysty link

Jest to forma współpracy pomiędzy firmą MatSol, a Tobą lub Twoją firmą. Współpraca ta przynosi korzyści finansowe jednej i drugiej stronie. Twoja rola, najprościej mówiąc polega na pośredniczeniu w sprzedaży wysokiej klasy produtków (głównie oprogramowania komputerowego).
Posiadasz grupę linków i banerów, prowadzących do naszej strony internetowej lub jej podstron, opatrzonych Twoim identyfikatorem (dzięki czemu możliwa jest identyfikacja Ciebie jako polecającego). Gdy ktoś, korzystając ze specjalnie dla Ciebie wygenerowanego linku wejdzie na naszą stronę i dokona zakupu - Ty dostajesz prowizję, a my zarabiamy ponieważ sprzedaliśmy produkt. Twoje zadanie będzie polegało na rozpowszechnianiu linków prowadzących do naszej strony, do opisów produktów, itp. Linki te mogą być w formie tekstowej lub graficznej (banery, przyciski).
Przykładowo, jeśli ktoś kupi za twoim pośrednictwem oprogramowanie do zarządzania hotelem, pensjonatem - mPensjonat, otrzymasz prowizję wysokości 46,5 zł.
Najwyższa prowizja w programie partnerskim MatSol w chwili obecnej, to 469,50 zł, natomiast średnia wartość prowizji, to 66,50 zł.



RE: Matsol Program partnerski - surfer0700 - 07-02-2013 10:45

Świetna oferta. Poczytam w sieci, przedzwonię do nich i sprawdzę czy to nie fake.
Prowizje może nie są OSZOŁAMIAJĄCO duże, ale kwoty są całkiem przyzwoite.
Jak nie zapomnę to dam tutaj znać co i jak Wink

Dziękuję za stronkę!


RE: Matsol Program partnerski - krzysiekmat - 07-02-2013 12:39

No dość fajny program a znalazłem go przypadkiem jak szukałem zupełnie coś innego


RE: Matsol Program partnerski - surfer0700 - 07-02-2013 16:16

A zarobiłeś już u nich cokolwiek? Wypłaciłeś jakąś sumkę?


RE: Matsol Program partnerski - krzysiekmat - 07-02-2013 17:19

Nie jeszcze nie. Pisałem że przez przypadek znalazłem ten program ale wygląda dość interesująco i nie jest to firma krzak, jak ktoś ma stronę gdzie może wykorzystać ten program to napewno się zdecyduje na przystąpienie.


RE: Matsol Program partnerski - surfer0700 - 07-02-2013 17:36

Nie problem zrobić i wypromować stronę, jednak szkoda robić ją na marne Tongue


RE: Matsol Program partnerski - krzysiekmat - 08-02-2013 11:21

No robić stronę specjalnie pod ten program raczej nie warto, ale jako dodatek do istniejącej już, jak najbardziej się nadaje.


RE: Matsol Program partnerski - surfer0700 - 08-02-2013 16:23

Moim zdaniem bardziej opłaca się zrobić osobną stronę niż podpiąć pod istniejącą, dlaczego?
A no dlatego że tworząc nową stronę bez problemu można dostosować target do oferty, a na istniejącej reklamy będę tylko denerwowały "wizytatorów".


RE: Matsol Program partnerski - rozekrr - 08-02-2013 16:40

"Oprogramowanie komputerowe" - surfer uwierz że jest wiele stron/forów o tematyce komputerowej, i taka reklama nikogo by nie drażniła, jeżeli administrator danej strony/forum zamieszcza już reklamy.


RE: Matsol Program partnerski - surfer0700 - 08-02-2013 17:09

Mi chodzi o zarobek pasywny, a nie o spamowanie po forach... Tongue