Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! (/Temat-Przybij-piatke-i-zarabiaj-z-HAUKA-na-HighCash-org-64354)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 04-02-2013 21:57

Chcesz zarabiać na PPA? Nie wiesz jak się do tego zabrać, a nie znasz nikogo kto mógłby Cię w jakiś sposób ukierunkować jeśli chodzi o ten model zarobków?

[Obrazek: logo.png]

Z pomocą przychodzi Ci serwis Highcash.org! Istniejemy od pażdziernika 2012 i postanowiliśmy stworzyć alternatywę dla innych serwisów. U nas będziesz mógł zarabiać rzeczywiście DUŻĄ KASĘ. Posiadamy wsparcie pięciu sieci afiliacyjnych:
- AdWorkMedia
- BlamADS
- AdGateMedia
- AdScendMedia
- BlueTrackMedia
Zainteresować mogą Was jeszcze funkcje Szczęśliwy dzień (jednego dnia w miesącu dwukrotnie mnożymy zarobki użytkownika!), rozbudowany system rang, a także własny gateway. Serwis cały czas się zmienia i żeby nie pozostać w tyle za konkurencją, ciągle wprowadzamy liczne udogodnienia. Zarejestruj się i zobacz już dziś!

Jednak temat ma służyć po to bym mógł zareklamować swoją skromną osobę jako oficjalnego mentora serwisu. Zarabiam w PPA... hmmm... od bardzo niedawna Wink Jednak właściciel serwisu zaproponował mi bym stał się oficjalnym mentorem serwisu na co się zgodziłem Wink

Co mogę wam zaoferować?
- darmowy, nielimitowany hosting
- pomoc w zakupie domeny, a czasami dostaję parę domen za free więc jest szansa że możesz ją dostać ode mnie (zaręczam że działanie na blogspot niekiedy mija się z celem, ale jeśli brak Ci pieniędzy na domenę, to można i na tym stanąć, ale do czasu)
- instalacja WordPressa i podpowiedzi w jego konfiguracji oraz projektowaniu strony
- pomoc z Visual Basic oraz z Camtasia Studio (własne programy i filmy sprawdzają się lepiej)
- pomoc w dobrym wypozycjonowaniu bloga, tak aby był widoczny w wyszukiwarkach
- i oczywiście pomogę Wam zacząć zarabiać i zwiększać swoje zarobki

Jak się ze mną skontaktujesz?
Chciałbym bardzo tłumaczyć dla każdego wszystko krok po kroku a czasami niestety nie nadążam odpisywać każdemu. Więc najpierw skontaktuj się ze mną mailowo, potem ewentualnie przejdziemy na gadu Wink



REFLINK

Każdy kto zarejestruje się z mojego reflinka otrzyma na stałe rangę żółtą

A tak wyglądają moje zarobki Wink
[Obrazek: twr514.jpg]

[Obrazek: cd0p7a.jpg]

[Obrazek: 9naort.jpg]


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Mazurashi - 05-02-2013 06:46

Polecam HAUKE. Wspaniale mi tłumaczy i pomaga!


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - octawius - 05-02-2013 17:16

Również polecam Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - mazdaR - 07-02-2013 18:25

No to zaczynamy współpracę.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Tyrkijt - 07-02-2013 18:30

Witam, w jakim formacie trzeba date wpisać? Chce się zarejestrować od Hauki z refflinka, ale niestety data ciągle źle i źle...


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HighCash.org - 07-02-2013 18:38

Tyrkijt - DD.MM.RRRR :-)


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - tollusiek - 08-02-2013 19:36

No ja na razie wystawiłem rękę do Hauki (wysłałem wiadomość na email) i obecnie czekam aż i on ją wystawi (odpisując na moją wiadomość) i przybijemy piątkę, zaczynając współpracę. Akurat w Podkarpackim ferie się dopiero zaczynają, a więc czasu dużo jak i chęci. Mam nadzieję, że akurat w ten wolny czas jakiś grosz wpadnie Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - gelmen - 08-02-2013 21:16

A ja odpowiedzi nie dostałem od jakoś 2 dni ..
Pierwszą odpowiedź dostałem po kilku minutach, a tu czekam, mimo tego, że HAUKA jest aktywny na forum Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 08-02-2013 22:46

Ostatnio troszkę było u mnie z czasem wolnym nie tak, ale właśnie zaczynam odpisywać na maile Wink


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Skipi - 08-02-2013 22:58

Czy nie jest czasem tak, że BlamAds nie wypłaca na serwisy ppa ?