Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? (/Temat-Konkurs-Lay%E2%80%99s-Jaki-to-smak-64336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - ipfon - 12-03-2013 14:03

Brakuje merytorycznych argumentów, to próbujesz się ratować zgrywaniem twardziela.
Żalosne


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - TomMM - 12-03-2013 14:54

(12-03-2013 14:03)ipfon napisał(a):  Brakuje merytorycznych argumentów, to próbujesz się ratować zgrywaniem twardziela.
Żalosne

"Merytorycznych argumentów" beka długo myślałeś nad tym postem? Słabo mi tym razem pojechałeś liczyłem na coś bardziej wyszukanego ale widzę że to już szczyt twoich możliwości...


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Agitant - 12-03-2013 15:00

Macie jakieś postępy w odgadywaniu? Bo ja to już chyba zwątpiłem. Ten ich system jest zły. W ogóle nie podpowiada. Trudno cokolwiek odgadnąć.


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - ipfon - 12-03-2013 15:03

(12-03-2013 15:00)Agitant napisał(a):  Macie jakieś postępy w odgadywaniu? Bo ja to już chyba zwątpiłem. Ten ich system jest zły. W ogóle nie podpowiada. Trudno cokolwiek odgadnąć.

Nie tylko ty zwątpiłeś Big Grin
Ja już podarowałem sobie ten konkurs, ciężko trafić w idealne nazwy jakie sobie wymyślili Big Grin


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Agitant - 12-03-2013 15:06

[Obrazek: xyFRsB4.png]

A przypomnijcie mi jeszcze na szybko do kiedy ten konkurs.


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Lays2013 - 12-03-2013 18:06

(12-03-2013 15:06)Agitant napisał(a):  [Obrazek: xyFRsB4.png]

A przypomnijcie mi jeszcze na szybko do kiedy ten konkurs.

Konkurs trwa do końca marca. Tak jak poprzednicy też mi się już niechce zgadywać , bardzo cięzki ten konkurs tylko mozemy się domyślać, jak wpiszemy calośc mam gorąco jak rozłożymy na cześci ze wszytskim zimno. SZKODA SŁÓW


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Poziomka - 12-03-2013 18:08

Do 31 marca. U mnie też bieda, nic nowego nie trafiłam, by móc wam tu napisać.

Jak miło, że na tym forum usuwa się posty bez żadnego wyjaśnienia. I nic bym do tego nie miała, gdyby nie fakt, że "stali bywalce" to sobie mogą spamować do woli. Moderatorzy - jakieś konsekwencje w działaniu.



RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - merlinka9 - 12-03-2013 19:45

Cóż, lekko nie jest. Podpowiedzi sa z podpowiedziomatu, w większości wylosowane przeze mnie, ale także przez moich znajomych. Niestety od jakiegoś czasu wyskakują już te same. Gdy będę mieć jakieś nowe, to będę wklejać edytując post z podpowiedziami, żeby było wszystko w jednym miejscu. Ale ciekawostką niech będzie to, że Lays prowadzi dość słabą propagandę na temat swoich chipsów i ich nowych smaków wprowadzając osobę Mieszka Pierwszego Chipseliera na chipselier.pinger.pl . Słabe to i mało tam podpowiedzi, ale może komuś coś najdzie na myśl. Jak tak, to wklejajcie Smile


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Poziomka - 13-03-2013 17:26

Pamiętam, że było o porze, ale tego nie widziałam:
WARZYWNY
"To na pewno nie są szparagi".

14.03:
"To na pewno nie jest koper".

Dobra, co za warzywo przypomina por i szparagi?


RE: Konkurs - Lay’s Jaki to smak? - Agitant - 14-03-2013 13:48

Merlinka, a co Ci ten "Mieszko" podpowiedział? Na końcu filmiku mówi o smaku mięsnym TYLKO tyle: "Mała podpowiedź, czuję mięso, ale... oprócz tego coś jeszcze". I koniec.
Padają tam jakieś inne odpowiedzi?